Відпочинок в Арабських Еміратах.

Провести свої канікули або відпустку в чарівній країні сходу - значить подарувати собі чудове час серед дорогою життя, яскравого золота і величі релігії "іслам". Тільки в Арабських Еміратах Ви зможете осягнути значення виразу "1000 і одна ніч", оскільки в темний час доби в містах країни уява починає малювати химерні візерунки, умови яких диктують мільйони вогнів. Без перебільшення можна сказати, що відпочинок в Арабських Еміратах - це поповнення своєї душі незабутніми моментами і миттєвостями, які будуть ще довго перебувати з Вами в будь-якій точці світу.

На сьогоднішній день взяти путівку в ОАЕ вельми просто. Вартість візи невисока, гостей в країні приймають радо і привітно. Головне, що необхідно розуміти, це те, що на території Еміратів діє суворий закон, писаний шаріатом. Іслам, взагалі, в країнах Сходу мають досить сильний вплив, тому люди, народжені тут, шанують і поважають традиції і закони країни.

Так, наприклад, у жодному разі не можна розпивати спиртні напої або демонстративно розглядати жінок. Коран - священна книга мусульман - має на цей рахунок певні вказівки. Однак, про все докладніше.

Які місця можна відвідати в ОАЕ?

На сьогоднішній день більшість туристів приїжджають в країну з метою відпочинку на пляжах, ознайомлення з місцевими пам'ятками і шопінгу. Окремо потрібно сказати, що в ОАЕ проводиться вельми чисте і недороге золото, придбати яку можна в вигляді перснів, ланцюжків на шию або руку, кілець. Колір дорогоцінного металу тут вельми специфічний: якщо загальноприйнятий колір золота по всьому світу - темнувато-жовтий, то тут переважають світлі тони.

Більшість туристів, ознайомившись з відгуками відвідали ОАЕ, напевно чули про необхідний списку, місця якого необхідно подивитися кожному, хто зважився на поїзду в Емірати. І трохи нижче ми постараємося відповісти на питання "Що відвідати в Арабських Еміратах?"

  • Широко відомий курорт "Абу-Дабі". На величезній площі, що належить названого місця, розташовується чудовий пляж, протяжністю в декілька кілометрів. Примітно, що туристи засмагають на найчистішому піску, навіяному з пустелі. Крім пляжу, в Абу-Дабі можна побачити приголомшливі фонтани і будівлі величезної висоти. Шейхи побудували хмарочоси, що називається, на століття, оскільки краса, граціозність і велич курорту повинні прямо говорити кожному, хто сюди приїхав на відпочинок, що таке ОАЕ.
  • Пам'ятки Арабських Еміратів не обходяться без чудового Дубаї. Це місто - центр ОАЕ, містить в собі неймовірну розкіш і красу. Більшість туристів, намітили шлях до столиці країни, обов'язково відвідують місце під назвою "Бурдж-Халіфа", оскільки воно є найвищою будівлею в світі. Висококласний ліфт, виконаний збоку вежі, дозволяє спостерігати туристу панораму прекрасного виду, розстеляють на десятки кілометрів. Крім цього, в Дубаї можна відвідати розкішний палац арабського пана по імена Заїд. Окремі відвідувачі міста воліють з'їздити в горезвісний аквапарк з неймовірно високими водними гірками. І, нарешті, ще одне місце, куди обов'язково необхідно потрапити, - курорт під назвою "Хатта". Знаходиться він недалеко від столиці. У ньому Ви знайдете хрестинну водичку затоки і веющий аромат, наповнений чарами Сходу.
  • Відпочинок в Арабських Еміратах передбачає поїздку в емірат під назвою "Шарджа". У ньому Ви зможете відвідати древній монумент, який звели на честь Корану. Крім того, Вашому погляду будуть представлені краси фонтанів.

  • Якщо Ви відвідали країну з дітьми, Вам підійде поїздка на курорт під назвою "Аджман".


    Чому? Місце це, за переказами, володіє цілющою силою Сходу, оскільки повітря тут дещо відрізняється від буденного. Тут Ви знайдете безліч красивою зелені, прекрасний пляж і безліч сервісів, які захоплять Вас чудовим рівнем обслуговування. Зрештою, сімейний відпочинок в "Аджмане" подарує всім членам емоції та спогади на довгий час.

  • Нарешті, Вашій увазі може бути представлений емірат під назвою "Фуджейра". У ньому розташований чудовий гірський масив, який, з'єднуючись з Індійським океаном, створює велич і неприступність регіону. Туристи обожнюють відвідувати старовинні музеї, археологічні закладу, присвячені історії території країни. Тут же розташована мечеть під назвою "Аль-Бідія". Це найстаріше релігійний заклад в ОАЕ. Безумовно, якщо Ви задалися питанням "Де відпочити в Фуджейре?" - Негайно вирушайте на найближчий пляж, де Вашій увазі будуть представлені численні експедиції занурення з аквалангом, які дадуть повну картинку краси і величі підводного світу.

Рівень сервісу готелів і готелів.

Будучи по праву оной з провідних туристичних країн за якістю обслуговування, ОАЕ пропонує своїм відвідувачам повноцінний вибір престижу готелів. Тут Ви знайдете велику кількість трьох, чотирьох і п'ятизіркових готелів, які будуть раді допомогти Вам розслабитися і віддатися чудовому насолоди.

Крім цього, готелі Арабських Еміратів володіють всіма доступними терміналами для роботи з валютою. Як правило, на перших поверхах розміщені спеціальні апарати, які допомагають туристам переводити гроші в готівку з кредитних карт. Майже всі готелі Арабських Еміратів працюють по системам як готівкового, так і безготівкового розрахунку.

У цілому, подорож в країну мрій і краси під назвою ОАЕ - це, безумовно, емоції і спогади, що називається, "на всю життя ". Головне, що відчуває людина, відвідуючи країну, це усвідомлення розкоші і багатства поряд з собою. Білосніжні п'яти шейхів, бездоганний манікюр тутешніх жінок - все це далеко не останні нюанси, побачити які - означає бути вельми враження.

Відпочинок в Арабських Еміратах всією сім'єю дасть Вам шанс наповнити наявну порожнечу в душі, заподіяну постійною роботою і нервовим напруженням. Дайте собі відпочити не тільки тілом, а й розумом.

Коли краще їхати в ОАЕ?

Багато часто задаються питанням, коли краще всього відвідати країну. Адже Емірати - це вельми жаркий клімат, який нещадно несе дискомфорт кожній людині. Для того, щоб розібратися, як відпочити в Арабських Еміратах в різні пори року, необхідно знати, які температурні показники бувають протягом 365 днів.

Наприклад, влітку в країні переважає жаркий і вкрай сухий клімат. Температура може підвищуватися до 50 градусів за Цельсієм, що не зовсім сприятливо для організму людини і тим більше - для його шкіри. Саме з цієї причини жителі країни відпочивають в своїх будинках в період з 11.00 до 15.00 дня під дією кондиціонера, які, потрібно сказати, розміщені практично скрізь.

Взимку в ОАЕ вельми комфортно. Нежарка погода, ласкаве море і невисокі ціни - все це відіграє величезну роль у вирішенні багатьох туристів відвідати країну. Середня температура в період з грудня по лютий - близько від 23 до 27 градусів. Температура моря - близько 22.

У цілому, відпочити в Арабських Еміратах повинен кожен. Ні в одній країні світу Ви не побачите такої великої кількості золота, хмарочосів і шейхів в дорогих шатах.

Подорожуйте і пізнавайте світ!