Приїжджаючи в Казань, хочеться не тільки побачити всі краси міста, а й відпочити так, щоб дух захоплювало! Так що важливо не тільки доїхати до місця і скласти собі список пам'яток, де ви хочете побувати, але і в першу чергу знайти ту готель в Казані, в якій ви будете жити, забронювати номер там і тільки після цього - спокійно вирушати на відпочинок.

Звичайно, ви зможете трохи сумувати за домівкою, за самостійності. Наприклад, буде набагато складніше перебувати там, де немає кухні, або ж вона не така затишна, як у вас. До речі, у статті "Як створити комфорт на кухні за допомогою затишних дрібниць" ви зможете дізнатися, як зробити вашу кухню більш привабливою!

5 зірок у готелів Казані.

У Казані є дві п'ятизіркові готелі, де можна відчути себе не просто затишно, а як у себе вдома - на вищому рівні. Це готелі "Корстон Готель і Молл" і "Міраж". Перше - не просто готель, це цілий розважальний центр з номерами, ресторанами, кафетеріями, клубами, кінотеатрами, парками, діловими центрами і величезною парковкою. Готель "Міраж" - ще більш привабливе місце, де варто зупинитися, це так само комплекс, але набагато цікавіше. Тут ви зможете навіть забронювати президентський люкс - єдиний у всій готелі!

Звичайно, є і більш прості готелі в Казані. Ви легко знайдете собі притулок згідно своїм потребам і запитам. Так, наприклад, можна підібрати і готель зі статусом в 4 або 3 зірки.

2 зірки казанських готелів.

Якщо ви хочете заощадити на проживанні, тому рідко буваєте в номері і всього лише проводите тут ночі, то вам, звичайно, не потрібно переплачувати за апартаменти.


Так що вибирайте собі номер в двозіркових готелях, яких в Казані достатньо. На вулиці Саїд-Галеева знаходиться готель з рідною назвою "Волга". При цьому, ви вже біля готелю зможете оглянути масу пам'яток, таких як татарстанська головна мечеть, безліч соборів, Кремль та ін. Причому і тут ви зможете знайти номери категорії люкс. У готелі функціонує свій ресторан, так що і голодним ви не залишитеся. А в кожному номері є всі необхідні зручності і меблі. Ще одна відома "малозвездочная" готель Казані - це "Булак на Ліво-Булачной", вже з назви готелю зрозуміло, на якій вулиці вона знаходиться. Поблизу стоїть Богоявленський собор і Кремль. Проте, що саме буде в вашому номері, вам необхідно уточнювати безпосередньо, тому що це може бути змінено керівництвом готелю, а так само тут не діє система "все включено", так що додаткові послуги оплачуються окремо.

Зрозуміло, що вартість проживання в різних готелях Казані буде відрізнятися. Так в 5-зіркових готелях номери точно будуть не нижче 3 тисяч рублів, а в 2-зіркових можна знайти номери і за 800 рублів, а в готелях, які не мають зірочок, тобто хостелах, можна поселитися і за 400-600 рублів на день.