У своєму житті, ми часто може зустрітися з постільними клопами. Це досить неприємні комахи, які не просто селяться в наших будинках і квартирах, але і в наших ліжках. Так само ці мерзенні істоти не гребують людською кров'ю, ніж вони в общем-то нас найбільше і не подобаються.

Зовнішній вигляд клопів.

У клопа тільце сплющене, в довжину може досягати 8 мм, якщо нап'ється багато крові, а в середньому в голодному стані його довжина близько 3 мм. Якщо розділяти клопів по підлозі, то самки часто крупніше, ніж самці. Клопи в голодному стані жовтувато-коричневі, коли ж вони напиваються кров'ю, їх легко помітити - вони стають червоненькими.

У клопів крил немає, проте як ви вже розумієте, вони досить легко переміщуються в просторі, адже їм нескладно повзати по вертикальних поверхнях і по стелі. Після насичення кров'ю, клоп стає округлим і малорухливим, на жаль, позбутися від нього можна саме в цей час.

Чим нам не подобаються клопи.

Благо, що клопи, поки не можуть переносити небезпечні захворювання, що доведено наукою. Однак нас дратує момент їх спарювання, який здається жорстоким, адже маленький самець проколює своїм органом велику самку і впорскує всередину насіння. У день самка може відкладати аж 5 яєць! Але найбільше нас дратує те, що клопи кусаються і смокчуть кров! Від укусів людина прокидається, не може заснути, погано почувається вдень від недосипання.


Та й на тілі з'являються плями від укусів.

Як позбутися від клопів.

Найдієвіший в боротьбі з цими комахами - це за раз прогріти приміщення, де з'явилися клопи. Щоб зробити це правильно, викликаються фахівці, т.к. жар повинен бути сухим, а його температура повинна бути вище 50 градусів. Така температура повинна протриматися 20 годин з тих пір, коли приміщення вже досягло температури в 50 градусів. Варто розуміти, що напевно в приміщенні залишилися і яйця клопів, які можуть легко перенести 50-градусну спеку, тому на годину температура приміщення повинна досягнутий ста градусів! Самостійно ви можете провести процедуру обробки одягу від клопів. Одяг так само буде піддаватися високій температурі, її буквально потрібно висушити, причому достатньо буде і 15 хвилин. Так само необхідно вчинити з взуттям, дитячими іграшками, постільними речами. Щоб хоча б відлякати від себе і від свого будинку клопів, раніше під ліжко підкладали пижмо звичайну, болотний багно. Справа в тому, що ці свіжозібране гілочки-квіточки дуже сильно лякають клопів, і вони в таких будинках не з'являються.