Мурахи, як відомо, можуть завдати чимало неприємностей на городі і в саду. Тим не менш, перед тим як позбутися садових мурашок необхідно упевнитися в тому, що вони дійсно є шкідниками. У деяких випадках ці працьовиті створення бувають і корисними, так як відловлюють по-справжньому злісних шкідників.

Втім, якщо мурахи доставляють вам незручності, і ви вирішили їх позбутися, то ми розповімо, як це зробити найефективніше . Але для початку ознайомтеся зі статтею "Як позбутися від домашніх мурашок".

Як позбутися від садових мурашок, щоб вони більше не заселялися на вашій ділянці.

Виведення мурашок з садової ділянки справа непроста, вимагає багато часу і сил. Не варто очікувати, що всього одна обробка саду і грунту дозволить позбутися від комах. Так що спочатку запасайтеся терпінням і пробуйте методи, які підійдуть саме у вашому випадку. Тепер давайте більш докладно зупинимося на тому, як позбутися садових мурашок. Досить популярними є спеціальні хімічні засоби, обприскування якими дає бажаний ефект. Бувають, звичайно, і винятки, але сучасні препарати проти мурашок дійсно можна назвати ефективними. У чому ж недолік? Він один - до складу таких аерозолів входять шкідливі і для людського організму речовини, а так як розпилений знищувач мурах потім потрапить у грунт, то є велика ймовірність того, що зібраний в саду урожай буде шкідливим і непридатним до вживання.


У такому випадку, мабуть, найбільш прийнятним буде скористатися старими перевіреними способами боротьби з садовими мурахами. Давайте розглянемо деякі з них:

  • ? У зв'язку з тим, що садові мурахи не переносять хвої, часнику і полину, можна саме ці рослини посадити в своєму саду. Це найбільш гуманний спосіб боротьби з мурахами, діючий на комах як відлякувач.
  • ? Можна приготувати відвари з цих рослин і регулярно поливати ними мурашники.
  • ? Заливати мурашник звичайною водою абсолютно недоцільно, оскільки ці комахи чудово адаптувалися до водних умов. Набагато ефективніше спрямувати на мурашник сильний струмінь води так, щоб струмінь повністю зруйнувала конструкцію, розмила її.
  • ? Щоб знищити мурашник його потрібно перекопати, додавши при цьому попелу і вапна.

Один з цих способів, безсумнівно, вам знадобиться. Тепер ви знаєте, як позбутися садових мурашок, удачі вам!