Ось кілька підказок, щоб позбавитися від кажанів, коли вони залишають свій сідало в пошуках їжі. Кажани - нічні їдці, і вони люблять смакувати на шкідників, таких як москіти і моль. Ви знаєте про факт, що кажани - метод природи дезінсекції? Втім, летючих мишей розважають в області, яка населяється народонаселенням.

Привід - летючі миші, як багато хто припускає, вектори багатьох інфекційних захворювань, такі як атипова пневмонія, вірус Henipa, Західний Нільський Вірус і сказ. Ці хвороби поширені від кажанів людям. Тут ми дивимося на різні методи позбавлення від кажанів, які часто відвідують Ваш будинок.

Як позбутися від кажанів.

Якщо Ви хочете позбутися від кажана, яка була Вашим відвідувачем, попросіть, щоб члени сім'ї увійшли в кімнату і закрили двері і вікно. Ви зможете тоді легко відкривати потрібні вікна і чорні ходи, або святкові двері будинку. У фінальному рахунку, кажан, можливо, вилетить. Втім, у випадку, якщо кажан не вилітає, зловіть її, використовуючи Вашу рибальську мережу.

Візьміть це зовні і випустіть птицю. Якщо проблема кажанів - серйозна, їх досить багато і з ними складно впоратися, то Ви зобов'язані спочатку виявити області, де є сідало кажанів.


Скажімо, якщо кажани зробили горище Вашого будинку їх середовищем проживання, то вночі, коли вони полюють для їжі, Ви можете закрити повністю всі вікна. Якщо там залишаються які-небудь отвори, хоч де-небудь близько до Вашого дому, Ви можете заткнути дірку, але тільки якщо Ви впевнені, що кажани відсутні, полюючи. Щоб позбавитися від кажанів, які сідають на сідало поза Вашого будинку, Ви можете застосовувати відразливі мощення кішки або злий собаки. Ніколи не розставляйте лякають статуї невимушено при кажанів. Чекайте, поки, вони відлетять з Вашого будинку на полювання, щоб розпорошити репелент на області, де вони звичайно будують сідало. Інше рішення позбутися кажанів полягає в тому, щоб встановити скловолокнисту ізоляцію в місцях, де стоїть сідало кажанів. Скловолокно нервує шкіру летючих мишей. Ця стекловолоконная ізоляція повинна утримувати кажанів в страху. Якщо жодне з вищезазначеного рішення не працює на кажанів, бажано назвати професійне управління контролю за кажанами, тобто управління дезинсекцією. Ви знаєте, що кажани - одне з диких звірів, які могли принести збитки аграрній економіці?