Жир в області живота - видовище, не тільки позбавлене всілякої естетики, а й велика загроза для здоров'я людини. Його небезпека для організму занадто висока: розвиток діабету, серцево-судинних захворювань, рак багатьох життєво важливих органів та інші недуги перебувають у прямій залежності від даного "показника".

Самою ефективною методикою позбавлення від подібних жирових накопичень є аеробні навантаження. Фахівці медичного центру Університету Дьюка (Північна Кароліна, США) рекомендують всім худне, і в першу чергу - тим, хто страждає від наявності зайвої баласту в районі талії, основний упор у фізичній активності робити саме на заняття з аеробним ухилом.

Особливої уваги заслуговують спортивна ходьба, біг, лижний спорт, велосипедні прогулянки і плавання.


Такі аеробні вправи відрізняються порівняно невеликою інтенсивністю і сприяють більш правильному і мінімально шкідливому для здоров'я підвищення частоти дихання і серцебиття.

За словами експертів, найбільшого результату в боротьбі з розпливлася талією і величезним животом можна домогтися за умови правильного розподілу аеробних навантажень: на відміну від силових тренувань, ці вправи необхідно виконувати не з додатком максимальних зусиль, а протягом більш тривалого часу. При цьому такий підхід допоможе не тільки вдосконаленню фігури, але й посприяє поліпшенню роботи печінки, а також приведе в норму рівень шкідливих жирів, що містяться в крові. Отже, створить міцну захист від проникнення в організм збудників небезпечних захворювань.