Для багатьох чоловіків, які хочуть зробити коханій подарунок у вигляді пропозиції стати дружиною і кільця, стає заковикою вибір кільця. Але ж як легко було раніше, коли було не обов'язково купувати золоту каблучку або кільце з діамантом .. Цілком достатньо було чисто символічного кільця з крученого очерету, наприклад. Зараз же чоловік може потрапити в такий просак, коли витратить великі гроші на кільце, а він доведеться не до душі дівчині, або каменю немає, або він маленький, або взагалі кільце на пальчику не виглядає.

Практичні поради щодо вибору обручки.

В залежності від того, які у дівчини пальці залежатиме і те, яке кільце ідеально сяде на пальчик. Проте варто враховувати і те, що пальці нареченого і нареченої можуть бути абсолютно різної довжини, тоді доведеться шукати компроміс, тому кільця повинні поєднуватися між собою. У більшості людей суглоб на безіменному пальчику набагато ширше, ніж сама підстава пальця, де, загалом-то, колечко і повинно сидіти. Тому ви повинні уважніше підійти саме до цього питання.

Справа в тому, що якщо ви обираєте вузьке по ширині кільце, і воно спокійно проходить через широкий суглоб, то на фаланзі кільце таке буде бовтатися, значить, вам необхідно знайти таке кільце, щоб воно важкувато удягалося через суглоб.


Якщо ви бажаєте широке колечко, тоді вибирайте саме таке, щоб через суглоб воно удягалося легко.

Розміри обручок.

Багато в чому значення вибору кільця відноситься до розміру безіменного пальця. Розмір можна дізнатися будинку приблизно, або прямо в магазині - це буде точний розмір. Отже, розміри можуть бути маленькими - до 15,5, середніми - до 17,5, і великими - від 17,5. Згідно розміром пальчика, можна приблизно підкреслити більш відповідну ширину колечка, хоча багато чого буде вирішувати і довжина самого пальчика. Всі поради в даній області чисто символічні і теоретичні, т.к. пальці можуть бути довгими, а долоню - маленькою і в результаті кільце повинне зрівноважити ці пропорції. На середньостатистичний пальчик підійде колечко від 4,5 до 6 мм завширшки; якщо пальчики короткі, то і колечко варто шукати вузьке - не більш 3,5 мм; а от якщо у вас довге пальчики, то дивіться на їх товщину, для повних підходять широкі кільця, для тонких - і ті й інші, причому це може бути кільце в 2,5 мм або навіть в 1 см, а ось кільце від 4 до 6 мм краще з такими пальчиками не вибирати!

Якщо ви вже вибираєте кільця до весілля, значить пора готуватися до весільної церемонії. Для цього дівчатам - нареченим корисною стане стаья "Як використовують перманентний макіяж".