Астрологію досі вважають псевдонаукою. Але так було не завжди. В давнину люди, перш ніж зробити важливий крок у своєму житті, нерідко зверталися до зірок за порадою. Старовинні люди свято вірив у те, що зірки можуть вберегти від біди, підказати вірне рішення і взагалі якимось чином впливають на долю людини і всього людства. І сьогодні є ті, хто стежить за своїми гороскопами, зірками і знаками.

Яким же чином астрологія може вплинути на нас? Чи справді від зірок щось залежить? Як людина залежить від астрології? Ті, хто вірять астрології, аргументують на її користь тим, що сучасна людина знає астрологію дуже поверхово. Вони кажуть, що ті гороскопи, які ми читаємо в журналах на останніх сторінках, нічого спільного зі справжньою астрологією не мають.

У чому суть астрології?

Справжній гороскоп повинен бути індивідуально написаний під кожної людини. У ньому враховується все: дата народження, час і місце, ім'я, стать і т.д. Як людина залежить від астрології: виходить що безпосередньо. Недарма є вислів: "народився під щасливою зіркою". Астрологи стверджують, що кожен з нас ходить під своєю зіркою. Саме вона і може розповісти і підказати майбутнє. Для цього недостатньо знати свій знак зодіаку. Те поділ на 12 знаків, яке ми знаємо, занадто уніфіковано. Насправді, все набагато складніше. Будь-який з нас поєднує в собі ознаки кількох знаків зодіаку. Безумовно, люди, що народилися під знаком Скорпіона, мають кілька спільних рис характеру, але це абсолютно не означає, що народилися Скорпіони в один і той же день, пройдуть схожими життєвими дорогами.

Якби астрологія ніяк не впливала на життя людини, навряд чи б вона проіснувала так довго. Її історія налічує більше 3 тисяч років. Власне кажучи, зірки і небо - це перше, за чим почали спостерігати стародавні люди.

Взаємозв'язок астрології і всього світу.

Як людина залежить від астрології в багато залежить від того як астрологія контактує з космосом навколо нас.


Астрологія вивчає взаємозв'язок Космосу і природи, Космосу і людини. Вона була б неможлива без астрономії, релігії і філософії. При цьому вона завжди стояла осторонь цих знань, рахуючись езотеричним вченням.

Крім зірок, астрологи стежать за рухом планет. Кожна з планет має своє значення і протегує того чи іншого знаку. Логічно, що головною планетою для будь-якої людини є Сонце. Те, де знаходилося Сонце в момент Вашого народження, визначає, яка сфера Вашому житті буде центральної, найбільш значущою. Кожна з планет проходить знак Зодіаку за певний час: Меркурій за рік, Венера за 255 днів і так далі.

Астрологи кажуть, що суть їх науки полягає в тому, щоб не передбачити, а направити людину на шлях, необхідний саме йому. Але при цьому вибір залишається за людиною: вірити зіркам або рухатися самостійно. У цьому плані все вплив астрології полягає в підказках.

Існують і такі ситуації, коли астрологія діє на людину негативно. Як людина залежить від астрології: є люди, легко потрапляють в залежність від магії, астрології і т.д. Вони не можуть кроку ступити, не звернувшись до ворожок, містиків, астрологів. Такі люди сліпо вірять всьому, що їм говорять зірки. Вони самі собі створюють жорсткий каркас, в рамках якого живуть, втрачаючи індивідуальність і право власного вибору.

Тільки ми самі вибираємо, залежатиме чи нам від астрології, зірок і руху планет. І якщо залежати, то наскільки. Люди завжди бажали полегшити собі роботу, вибираючи свій шлях не самостійно, а звернувшись до кого-небудь за допомогою. Але у випадку з астрологією цю допомогу потрібно використовувати дуже обдумано. Астрологія існує не даремно, зірки дійсно мають деяку владу над нами, але не давайте собі потрапити в повну залежність від них.

Не забудьте прочитати статті нашого порталу про те, як зустріти Новий рік Водоліям, Скорпіонам, Близнюкам і іншим знакам зодіаку.