Оптимізм в серцях кожного.

Оптимізм важливий у житті кожної людини. Не можна допускати, щоб у серці поселилося сумнів. Шлях воно буває там тимчасово, з цим не посперечаєшся, але жити в серці повинна впевненість у кращому майбутньому. Оптимізм - це позитивний погляд в майбутнє, виправдувальний - у минуле, і сприйнятливий - в сьогодення.

Т.е. людина, що являє оптимістом, вірить у те, що все буде досить добре і може бути навіть краще, ніж просто добре. Приклад: водій-оптиміст розуміє, що аварії не уникнути, але вірить, що залишиться живий і ніхто і ніщо не постраждає.

Він знає: те, що сталося, могло бути й гірше, але все набагато краще. Приклад: при тій же ситуації, якщо розбилася машина, оптиміст розуміє, що могли постраждати і люди, але цього не сталося; а якщо постраждали люди, то могли постраждати й інші, але не все так погано.

Оптиміст розуміє, що те, що відбувається не змінити, і це потрібно приймати так, як є. Наприклад: на шляху та ж сама аварія, і її потрібно прийняти, тому уникнути не вдасться, тут не вийде заплакати і все змінити, залишається лише сподіватися, що все буде добре.

Так що оптимістом може бути кожен, якщо у вашому серці часто поселяється сумніви і страх, боріться з ними, виганяйте і сподівайтеся на краще, що чекає вас і ваших близьких попереду.

Як стати оптимістом.

Якщо ви бажаєте стати оптимістом, вам в першу чергу необхідно навчитися вірити в краще. Навіть якщо вас, здавалося б, позбавляють майбутнього. Дуже часто песимістів зустрічають у ВНЗ, особливо перед важливими іспитами.


Але подумайте самі, якщо ви не складете іспит, значить ви: змогли дійти до фінішу з поганими знаннями, розумієте, що можете боротися за майбутню здачу іспиту, і сподіваєтеся на сприятливий результат. Це позиція оптиміста, який так само розглядає і варіант перездачі іспиту через рік: за цей час можна краще підготуватися і навіть добре відпочити від навчання.

Важливо спілкуватися з оптимістами, адже якщо навколо вас будуть постійно скаржитися на життя, на соціум, на подружжя, президентів, ЖКГ та інше, то ви самі почнете бачити навколо тільки недоліки. Але якщо порівняти своє життя з менш щасливими людьми, то розумієш, як пощастило. Шукайте плюси навіть у поганій погоді, коли можна відсидітися вдома, погрітися з чашкою чаю, виспатися і багато іншого.

Усмішка - це вічний знак оптиміста. Навіть якщо вам сумно, намагайтеся посміхатися, це завжди піднімає настрій. До речі, ви помічали, що викладачі, найчастіше в школах, виховують у нас пессімімстов? Так після невдалого відповіді на уроці, бачачи у вас усмішку на обличчі через пару хвилин після цього або на перерві, вони починають "лекції" в стилі: "Ти ще й веселитися примудряється, вчитися не можеш, нічого не виходить !!!". Це песимісти, які хочуть залучити вас у свої мережі песимізму. Подивіться на ситуацію реально: ви можете вивчити, що завгодно, і дану тему так само. Звідси переходите до оптимізму: ви зробите це, вивчіть що необхідно і доведете, що немає нічого неможливого!