Де навчитися товариськості.

Багато сучасні люди хочуть стати товариські, але не знають, як це зробити. Дійсно, якщо товариськість не виробили в перші кілька років, потім це необхідно виробляти самостійно. У перші роки життя стати товариською не складно, адже цьому допомагають однолітки, які так само тільки починають своє знайомство зі світом, допомагають батьки і оточення. Проблемою в тому, як стати товариські, може бути неправильний підхід до виховання з боку батьків. Мами і тата повинні стимулювати в дітях безстрашність, сили волі, товариськість. Саме в дитинстві дитина вчиться знайомитися з людьми сам, а якщо батьки постійно говорять "Сиди тихо, спокійно і не заважай", то дитина ніколи не зможе стати товариські.

Отже, де можна навчитися стати товариські:

1. У дворі в дитинстві,

2. В тій чи іншій секції (спортивна, образотворча, музична, танцювальна, розумова та ін.),

3. У навчальних закладах (школа, училище, технікум, інститут, університет та ін.),

4. Під час відпочинку (табір, закордонні поїздки, відпочинок на морі та ін.),

5. На роботі,

6. В інтернеті (на сайтах знайомств, в соціальних мережах, на форумах та ін.),

7. На вулиці.

Найпростіше знайомитися з людьми в дитинстві, коли невдачі забуваються, а так само в одній компанії (секції, навчальні заклад, робота). У дорослому житті легко знайомитися з допомогою інтернету. Мова йде не тільки про знайомство з протилежною статтю. Інтернет несе не тільки негатив у життя, він вчить спілкуватися без страху, робити перші кроки, спочатку в письмовій вигляді, потім в голосовому і у відео варіанті, що може призвести і до реальних зустрічам, а потім і до теперішнього спілкуванню з різними людьми.

Найскладніше - знайомитися на вулиці, тому це не прийнято в першу чергу, та й той, з ким ви хочете познайомитися може бути чимось зайнятий, поспішати, бути нетовариським, як ви колись. Тому знайомитися на вулиці - дуже сміливий вчинок, але краще це робити на самоті і з тими, хто йде так само на самоті.

Як стати товариські.

Щоб стати товариські, потрібно по-справжньому цього захотіти.


А зробити це не так вже й складно. Отже, ви прийняли для себе рішення, що потрібно бути товариським з іншими людьми. У першу чергу необхідно запам'ятати правило: "Будьте доброзичливі". Не варто вважати, що всі навколо налаштовані до вас негативно, якщо у них незадоволений вигляд. Повірте, дуже багато людей і поняття не мають, що виглядають суворо, вважаючи, що вони завжди милі, вони ж не носять навпроти себе дзеркало, щоб стежити за своєю мімікою.

При знайомстві з новою людиною, скажіть, як вам приємно познайомитися і обов'язково вставте в недовгу мова комплімент, чим відразу зачаруєте співрозмовника. Наприклад, одна дівчина іншій дівчині може сказати, як їй подобається сукню, або яка у неї чарівна посмішка та ін. Це не буде виглядати, як "підкат", але відразу обеззброїть співрозмовницю. У чоловіка до чоловіка інший підхід. Чоловік повинен "схвалити" дівчину або машину, взуття іншого чоловіка. Тобто жінки сприймають будь-який комплімент на адресу її зовнішнього вигляду, а чоловіки оцінять свої досягнення, але не зрозуміють оцінки зовнішності.

При бесіді з людьми, цікавтеся їхніми справами, самопочуттям і успіхами. Якщо мова йде про невдачі співрозмовника, обов'язково підтримайте його і запропонуйте допомогу. Наприклад, скажіть так: "Не знаю, чим зможу допомогти, але якщо моя допомога тобі знадобиться, звертайся, зроблю все, що в моїх силах". Це буде не тільки приємно чути, але й підбадьорливо, крім того, якщо людині дійсно знадобиться допомога, він до вас звернеться, що зробить вас ближче і дружні. Намагайтеся підтримувати цікаву бесіду, тобто розмовляйте на цікаву співрозмовника тему, давайте йому висловитися, вмійте вислуховувати.

Коли розмова необхідно закінчити, висловіть свій жаль, про те, що не вдалося провести більше часу разом, поговорити. Запропонуйте як-небудь зустрітися ще раз, обмінялися телефонами. Обов'язково посміхніться новому знайомому, щоб стало зрозуміло, що знайомство вам було дійсно приємно, і це був не "черговий" розмову.