Мігрень? це поширене захворювання сучасної людини. Вона не обходить стороною навіть дітей. Мігрень виникає через перевтоми, недосипання, неправильного розпорядку дня і різноманітних стресових ситуацій. Мігрень не просте головний біль, а захворювання, з яким потрібно боротися.

Чому мігрень шкідлива.

Під час нападів мігрені порушується кровообіг головного мозку, що викликано спазмами, звуженням або розширенням судин. Також порушення роботи судин в головному мозку може бути викликано підвищеним черепно-мозковим тиском або атеросклерозом при таких порушеннях часто виникає інсульт. Мігрень? це дуже сильний головний біль в області скронь і очей, часто супроводжується нудотою і блювотою, а також в деяких випадках непереносимістю світла і звуку.

Симптоми мігрені.

Передвісниками мігрені можуть бути: поява перед очима світяться точок, ліній або зигзагів, ослаблення зору або тимчасова втрата зору, скрутна мова, оніміння половини обличчя. Ці симптоми з'являються за кілька хвилин до нападу. Головні болі у дорослої людини можуть тривати від чотирьох годин до трьох діб, у дітей до трьох годин. Напади мігрені можуть виникати від 2-3 разів на рік до 2-3 разів на тиждень. Перераховані симптоми можуть бути провісниками більш важких захворювань, таких як пухлини головного мозку. Тому всіх у кого проявляються такі симптоми, ретельно діагностують, щоб виключити інші хвороби.

Лікування мігрені.

Лікування мігрені проводить лікар невропатолог.


Тому що тільки вузький фахівець допоможе і дасть пораду, як позбутися від мігрені. Лікування повністю залежить від періодичності приступів. Ліки, які застосовують для зняття нападів, називають купирующиеся, до них відносяться анальгетики, в їх основу входить аспірин або парацетамол, їх призначають при слабких нападах. Якщо напади дуже сильні, призначають специфічні антімігренозного препарати, принцип дії яких відрізняється від звичайних знеболюючих, тому що вони впливають на патологічний процес, який відбувається під час нападу мігрені. Якщо мігрень супроводжується нудотою і блювотою до лікарських препаратів додають ще нудоти кошти. Можливо, таке, що напади мігрені дуже важко піддаються купированию і лікуванню. Тоді для того щоб знизити ризик виникнення нападу призначають препарати, які необхідно приймати щодня, тому що вони призначені, для того щоб запобігати нападам.

Позбавлення від мігрені будинку.

Багатьох цікавить питання, як позбутися від мігрені в домашніх умовах? Насамперед, це здоровий сон, під час нападу постарайтеся заснути, це допоможе розслабитися і зняти напругу. Зняти головний біль допоможе дуже міцний і солодкий чай, глюкоза, попадя в мозок, допомагає зупинити напад. Також можна пити різні відвари лікарських рослин, які допомагаю зняти біль і заспокоїтися. Щоб зняти біль робіть самомасаж скронь з крапельками соку лимона. В аптеці заздалегідь можна придбати спеціальну темну пов'язку від мігрені.