Багато астрологи впевнено заявляють, що Риби дуже загадкові і таємничі знаки системи зодіаку. Вони вірять в астрологію, часто пов'язують своє життя з цим, з магією і з усім незвичайним, у що багато хто може абсолютно не вірити. Часто життя складається у людей-Риб дуже складно, але це не означає, що ви не ісключеніе.Вам залишається вірити в краще, а зірки підкажуть, як зустріти Новий рік Рибам, тобто як почати Новий 2013 рік, чого варто очікувати, до чого прагнути, від чого тікати. Якщо ви будете знати, що, наприклад, у жовтні, можете бути в небезпеці від рук шахраїв, ви будете дуже обережні в цей час і захистите себе.

Знак Зодіаку - Риби.

Останнім дванадцятим знаком зодіаку є знак Риби. Цей знак парний, а самі люди цього знаку - незвичайні, цікаві і часом дивні. Звичайно, Риби є водними знаками, мають водну стихію. Рибами управляє планета Нептун, вона відповідає за багато деталей, присутні в людях під знаком Риби. До речі, люди-риби народжуються після 18 лютого до 21 березня, коли починає панувати знак Овна.

У Риб дуже простий символ - це дві дужки повернені один до одного "навпаки", тобто в різні боки, перекреслені приблизно посередині прямою лінією. У гороскопах Риби зображуються як дві рибки з'єднані стрічкою (найчастіше довгою) і пливуть в протилежні сторони. Які ж характеристики несуть у собі Риби:

- сильно залежні від свого настрою, це стосується і активності Риб;

- часто Риби живуть бідної життям, тому гроші для них неважливі, вони краще будуть мало заробляти, але працювати там, де подобається;

- подорожі продумують мало не за рік, упаковують речі, купують щось в поїздку і т.д., рідко користуються палаючими путівками - поспіх не для них;

- дуже домашні люди, люблять облаштовувати будинок, де все має бути затишно;

- часто ідеалізують своїх улюблених людей, піклуються про них, роблять все для любові, але можуть розчаровуватися в них, знову-таки через зайву ідеалізації;

- не люблять проблеми, відчувають себе в глухому куті навіть по дрібницях, намагаються все продумати наперед і проблеми і вихід з них в тому числі.

Як зустріти Новий рік Рибам.

Зустріти Новий рік Рибам варто в гостях, в клубі або в ресторані.


Інакше ніяк. Якщо за Новий рік захочуть відповідати Риби, готуйтеся до серйозних наслідків. Нічого поганого, звичайно не відбудеться, але Риби до всього підходять так, що це може сильно дратувати. Тому, якщо у вас слабкі нерви або малий терпіння, не погоджуйтеся на те, щоб відзначити Новий 2013 у Риб в гостях. Варто запросити Риб з собою в людне місце, на новорічну вечірку. Все, що буде цікавити цих людей в даному випадку - що вибрати і як одягтися, а це вже проблеми Риби.

Що чекає Риб в Новому 2013 році.

2012 Рибам особливо не посміхався, мабуть натомість цього посміхнеться Новий 2013 рік. Удача й успіх, ось що чекає Риб в майбутньому році. Однак просто необхідно ретельніше стежити за здоров'ям. Риби в 2012 році багато працювали і вичерпали більшість ресурсів організму, які доведеться відновлювати в 2013. Риби - магічний знак зодіаку, а в 2013 році їм належить побачити багато снів, які збудуться або підкажуть, як бути. Для роботи вдалий час в кінці березня і на початку весни, користуйтеся цим в нових проектах. Удача посміхнеться Рибам в Новому 2013 році і в любові: всі відносини будуть яскравими, що розвиваються і ефектними. Намагайтеся уникати нових зустрічей влітку, вони будуть непотрібними і можуть засмутити Риб. Навесні 2013 року Риби повинні подумати про шлюб, це час дуже сприятливо для подружжя.