Багато в чому, початок майбутнього року залежить від того, як ви його запустили. Тому так важливо враховувати при святкуванні Нового року знак свого зодіаку. У Західній астрології знак Овен перший у списку. Але як зустріти Новий рік Овнам щодо зодіаку, як він може допомогти і що може підказати? Виявляється, дуже багато чого. Наприклад, важливо звернути увагу на саму характеристику знака, а значить, і визначити, як і де людина під знаком Овна відчуває себе найкраще. Це і підкаже де, як і з ким варто зустріти Новий рік Овнам.

Знак Зодіаку - Овен.

Як ви вже знаєте, Овен це перший знак у системі зодіаку. Овен - знак вогню, який панує на протязі з 21 березня кожного року до 20 квітня того ж року. Символ Овна серед усього зодіаку легко побачити - він схожий на простий символ "галка" (ставлять вчителя в зошитах учням, показуючи, де помилка), тільки кінці у знаку Овен закруглені і чимось нагадують баранячі роги. На Овнів в різний час діє такі планети, як Марс, Сонце, Сатурн і Хірон. Які ж вони, ці Овни:

- економні, що не меркантильні;

- активні, швидкі, люблять швидкість і особистий транспорт;

- люблять вільні стосунки, не люблять прив'язувати і не хочуть, щоб прив'язувалися до них, однак вимагають підтвердження зі своїм думку від партнера практично у всьому;

- не ставлять під главу сім'ї домашній побут, сімейне вогнище ;

- працювати люблять самостійно, без підказок з боку;

- сильна інтуїція, яку варто слухати.

Овни люблять, коли навколо все гаразд: якщо є план, його обов'язково потрібно виконати і як можна швидше.


Самі представники цього знака зодіаку відмінно справляються з будь дорученої їм організацією (від виконання робочого плану, до організації свята).

Як зустріти Новий рік Овнам.

Питання має бути в першу чергу не "Як зустріти Новий рік Овнам", а де і з ким. Насправді, це найскладніші питання. Молоді Овни люблять проводити час з друзями, так їм простіше і веселіше. Головне - Овни повинні самі зайнятися організацією Нового року, або брати в цьому активну участь. Без цього Овни навряд чи будуть відчувати себе щасливими. Однак пам'ятайте, що якщо при будь-якій організації Нового року щось піде не за планом, це сильно засмутить Овнів, і вони можуть ретируватися зі своїми пропозиціями і допомогою.

Що чекає Овнів в Новому 2013 році.

Для Овнів Новий 2013 обіцяє бути успішним, у всякому разі куди краще і цікавіше 2010-2012 років. Цілі будуть досягатися швидше з меншими зусиллями, головне, не здавати темп і свої позиції щодо свого завдання. Є ймовірність підвищення по кар'єрних сходах у залежних людей і нові перспективні співпраці у людей незалежних від начальства. А ось ризикувати Овнам в Новому 2013 ніяк не можна, це може виявитися помилкою. Ідеальний час в 2013 році з 15 травня 2013 до 26 червня, так що дійте. Але найкраще у Овнів у 2013 році будуть складатися з особистих стосунках з коханою людиною:

- нерозділене кохання стане взаємною,

- руйнована сім'ю стане міцною,

- самотні зможуть знайти серйозного партнера,

- зайняті Овни зможуть закріпити свій союз і підсилити любов.