Як хочеться подарувати свято дітям в урочистий день. Але чим можна здивувати дитини та її гостей, а так само всіх дорослих, які прийшли до вас? Звичайно, чимось солодким, наприклад, солодкими горішками з сюрпризом. Вони так само ідеально підійдуть в тому випадку, якщо ви вирішили влаштувати романтичний вечір своїй коханій.

Такі солодкі горішки з сюрпризом можуть скрасити поганий настрій дитини, і зробити тихий домашній вечір ще більш цікавим і затишним. Давайте ж дізнаємося, як приготувати солодкі горішки з сюрпризом.

Солодкі горішки з сюрпризом: що знадобиться.

Як приготувати солодкі горішки з сюрпризом без продуктів? Ніяк, тому, давайте дізнаємося, що нам знадобиться, щоб змайструвати ці смачні солодкі горішки з сюрпризом:

1. Печиво (найпростіше і дешеве, головне - свіже) - 1 кілограм,

2. Сметана (густа) - 200 грам,

3. Вершкове масло - 1 пачка,

4. Згущене молоко з какао - 1 банка,

5. Ізюм - за смаком,

6. Горіхи - жменя,

7. Кокосова стружка - на обсипання.

Як ви можете побачити, вартість таких солодких горішок з сюрпризом вийде невисокою, але ви не пошкодує, тому вони дуже смачні. Можна навіть буде займатися продажем таких смачних тістечок. Якщо у вас вдома тільки проста згущене молоко, тоді використовуйте її з горіхами (без родзинок), що речі моїй родині подобається найбільше.

Як приготувати солодкі горішки з сюрпризом.

Тепер приступаємо до розкриття таємниці, як приготувати солодкі горішки з сюрпризом.


Особливо привабливий цей рецепт тим, що горішки не потребують випіканні, але не будемо забігати вперед ...

1. Візьміть печиво, розкришіть його як зможете, а марнотратом пропустіть через м'ясорубку, щоб отримати більш дрібну і однорідну масу;

2. До измельченному печінкою додайте сметану і масло. Масло необхідно вийняти з холодильника заздалегідь, щоб воно стало м'яким;

3. Скачайте з отриманої суміші кульки середньої величини (приблизно, з волоський горіх), зробіть в кожній кульці невелике заглиблення маленькою ложкою або пальцем. Змішайте згущене молоко, родзинки і горіхи (можна вибрати щось одне - горіхи або родзинки);

4. Всередину кульок влийте потроху суміші із згущеного молока, горіхів і родзинок;

5. Кульки укладіть на тарілку і приберіть в холодильник на 15-20 хвилин, після чого дістаньте і обваляйте їх в кокосовій стружці.

Так дуже легко ви можете приготувати солодкі горішки з сюрпризом для вас і всієї вашої родини! Обов'язково спробуйте цим рецептом, залишайте відгуки про результати. Радьте та своїм друзям, як приготувати солодкі горішки з сюрпризом.