Чи потрібен весільний стиліст? Адже, здається, і сама наречена, і її подруги з родичками прекрасно знають, що їй більше йде ...

Дійсно, відомі смаки і переваги, проте в цей особливий для нареченої день потрібно погляд з боку - свіжий, гранично оцінює і, безумовно, професійний.
Весілля - те саме захід, на якому абсолютно все повинно бути виконано на найвищому рівні. При цьому багато хто забуває, що мало вибрати наряд - не менш важливо підібрати до нього ще й гармонійні аксесуари.

Тільки профі-стиліст зможе точно сказати, глянувши на наречену, в якому саме ключі готувати їй всі деталі гардероба, а то й усі оформлення весілля під наряд: класичний, романтичний, авангардний і т.д. Крім аксесуарів потрібно також продумати і відповідний макіяж і, що займає особливо багато часу, зачіску.

До того ж не можна відокремлювати від образу нареченої і образ нареченого - вони повинні виглядати як єдине ціле . А хто ж, якщо не стиліст, зможе "зібрати" по дрібницях і чоловічий весільний гардероб?

До речі, ідеально, коли в єдиному стилі виглядає вся весільна група: пара молодят і їхніх свідки, так що стиліст може попрацювати і з ними.


І якщо протягом всієї весільної церемонії оточуючі не можуть відвести захоплених поглядів від нареченого з нареченою - значить, ваш весільний стиліст попрацював на славу.

Безумовно, не можна не сказати і про психологічний аспект його роботи, адже, щоб домогтися такого результату, він повинен бути тонким знавцем людської природи. Оскільки він профі - він завжди в курсі останніх модних віянь, озброєний різноманітними каталогами, які молодята можуть погортати, і готовий відповісти на питання, які виникають щодо зачіски, деталі туалету, макіяжу.

Це не так просто - бути настільки різнобічно підкованим, володіти при цьому бездоганним художнім смаком і вродженим почуттям такту. Тому, як правило, справжній стиліст - володар престижних звань і дипломів майстер-класів, адже він готовий до постійного осягнення всього нового.