Пончики - це відмінне доповнення чаю або компоту з самого ранку. Як же приготувати пончики, щоб від них було складно відірватися і все постійно нахвалювали б ваш твір? Пончики можна зробити з начинкою, якщо всередину акуратно помістити смачні ягоди або джем. Але ось пончики з бездріжджового тесту не вийдуть, так що готуйте дріжджі, можна і сухі.

Інгредієнти для приготування пончиків.

Для приготування пончиків до сніданку або до обіду вам буде потрібно півкілограма борошна, чверть літра молока, 3-4 великі ложки цукру, дрібка солі, ложка сухих дріжджів, ванілін. Для обсмажування пончиків вам буде потрібно рослинне масло. Готові пончики можна залишити як є, а можна посипати чимось солодким. За класичним сценарієм посипкою виступає цукрова пудра, але можна полити згущеним молоком.

Як приготувати тісто на дріжджах.

У багатьох виникає складність при приготуванні пончиків через те, що вони готують тісто з швидкодіючих дріжджів, але за рецептом активних, або навпаки. Тому пончики не вдаються, адже ви робите помилку. Так що давайте розберемося, як робити тісто в залежності від дріжджів. Найбільше людям стало подобатися користуватися швидкодіючими дріжджами. Давайте для початку розглянемо пончики на таких дріжджах. Отже, змішайте дріжджі з ваніліном, додайте трохи солі і цукор, всипте грам 150-250 борошна. При змішуванні інгредієнтів можна скористатися міксером. Збивайте тісто не дуже швидко, поступово додаю в нього підігріте молоко і масло.


Збивати можна не довго, досить пари хвилин. Слідом засипте потроху залишилася за рецептом борошно. У вас повинно вийти м'яке тісто, тому дивіться по ситуації, скільки піде борошна, щоб тісто не було крутим. Якщо ви користуєтеся активними дріжджами, то їх необхідно всипати в тепле молоко з цукром, і прибрати в тепле місце на 10-15 хвилин, щоб за цей час дріжджі могли підготуватися до тесту. Після цього помішуючи, додайте в суміш ванілін, молоко, сіль і борошно.

Як приготувати пончики.

З отриманого м'якого тіста сформуйте кулю і залиште так на 1-1,5 години, завдяки чому тісто підніметься і два рази. Але щоб тісто не обвітрилося, накрийте його рушником або загорніть в харчову плівку. Як тільки тісто підніметься, злегка пам'ятаєте його і приступайте до формування пончиків. Для цього відірвіть від тесту невеликий шматочок і або скрутіть в джгут і з'єднайте кінчики, щоб вийшов "бублик", або скачайте в кулю, придавите його долоньками і пальцями зробіть в серединці дірку. Після формування пончиків, можна приступати до обжарюванні виробів в маслі. Найкраще для цього підійде фритюрниця, але якщо її немає, можна посмажити в глибокій сковороді у великій кількості олії. Не забувайте вчасно перевертати пончики, щоб вони присмажився з усіх боків і не згоріли. Після приготування пончиків, викладіть їх на серветки, щоб зайве масло пішло з пончиків, а самі пончики посипте пудрою.