Сьогодні ми розглянемо найбільш прості і практичні зачіски на коротке волосся, які Одинокова добре йдуть як молодим дівчатам, так і жінкам.

Дивимося фото.
Наступні зачіски рекомендовані для дівчат, що використовують діловий стиль. Коротка стрижка з довгим кроющим волосом. Ретельно филируют чубок, бічні пасма і потилицю для додання обсягу.

1. Варіант на кожен день.
Розбираємо волосся на низький проділ збоку. Накручуємо волосся на бігуді, робимо укладку пальцями з використанням фена. Можна трохи закріплювати зачіску лаком для волосся.

2. Чарівні локони.
Накручуємо волосся на гарячі папільйотки, безладно їх розкидаємо по голові. Деякі пасма можна виділити за допомогою воску.

3. Зачіска в діловому стилі.
Розтираємо в руках віск, наносимо на волосся, піднімаємо їх біля коріння. Середній проділ не повинен бути сильно позначений.

4. Зачіска в стилі ретро.
Наносимо гель на волосся і розчісували їх назад. Робимо невеликий начісування на потилиці, кінчики підгинаємо за допомогою фена назовні.

5. Зачіска для леді.
Розділимо волосся на бічний проділ. З більш широкої частини формуємо широкий локон за допомогою плойки і закріплюємо лаком для волосся.


Збоку волосся гладко зачісуємо назад, попередньо змастивши їх гелем. Сушимо волосся феном, вирівнюємо, використовуючи круглу гребінець.

1. Варіант на кожен день.
Головна роль відводиться чубку: робимо бічний проділ, розподіляємо моделюючий гель на долоні і нанесіть його зсередини на чубок так, щоб злегка її підняти. Кінчики волосся розподіляємо на пасма руками.

2. Для ділової зустрічі.
Висушуємо волосся феном, розподіляємо їх то вздовж, то впоперек. Розбираємо їх на пасма і бризкає кожну лаком біля коріння.

3. Для довгої прогулянки.
Відмінний варіант для довгого перебування на повітрі: ніякий вітер не зашкодить цій зачісці. Робимо завивку волосся прядками на тонку плойку.

4. Романтичне побачення.
Сушимо волосся феном, при цьому піднімаючи біля коренів. Робимо нерівний проділ, плойкою злегка завивати чубок, кінчики загинаємо всередину. Чубок з одного боку закріплюємо затискачем.

5. Дискотека.
Ділимо волосся на прямий проділ і розводимо по обидві сторони, вони повинні бути прямими і жорсткими, добиваємося цього за допомогою моделюючого гелю. Потилицю начісуємо.