Більшість людей не люблять заморочуватися в готуванні їжі. Тому вони воліють купити булочки в магазині, ніж спекти їх або щось інше у себе вдома. У когось не виходить дріжджове тісто, хтось не любить довго стояти над продуктами і щось з них робити. Причин дуже багато, однак, можна зробити домашнє печиво! ..

Цей рецепт нескладний, печиво швидко печеться, тісто для нього готується ще швидше. На все про все у вас піде хвилин 30. При цьому всі інгредієнти прості, завжди знайдуться на кухні. Дуже корисний рецепт, якщо до вас раптом почали збиратися гості, а до чаю нічого немає. Як приготувати печиво по-домашньому, читайте у цій статті.

Інгредієнти для печива по-домашньому.

Для того щоб приготувати домашнє печиво, вам потрібні наступні інгредієнти:

1. Борошно - 3 склянки,

2. Яйця - 3 штуки,

3. Сметана (жирна) або майонез (краще домашній) - 3,5 столові ложки,

4. Цукор - 7-10 столові ложки (якщо ви ласун, кладіть більше цукру),

5. Сода - 1,5-2 чайні ложки,

6. Масло (вершкове розтоплене або рослинне) - 3 столові ложки.

Якщо хочете отримати шоколадні печива по-домашньому, додайте до списку інгредієнтів 2 чайні ложки какао-порошку.

Як приготувати печиво по-домашньому.

Отже, інгредієнти нам уже відомі, як ви помітили, з небагато, але печива виходить досить. Давайте ж дізнаємося, як приготувати печиво по-домашньому:

1.


Для початку візьміть ємність для замішування тіста для печива. Це може бути невеликий тазик або каструлька,

2. У ємність для тесту додайте всі інгредієнти відразу і збийте їх міксером з насадкою для тіста,

3. Посипте робочу поверхню столу борошном (злегка), і на це місце перекладіть тісто з ємності,

4. Розкачайте тісто качалкою, при необхідності додайте більше муки, щоб вона не прилипала до столу і качалці,

5. Візьміть форму для печива домашнього (спеціальні формочки, або простий стакан, маленькі чарки і т.д.) і з її допомогою надайте тесту форми. Пам'ятайте, що чим менше форма, тим більше вийде печива по-домашньому,

6. Духовку розігрійте до 180-200 градусів,

7. Дістаньте деко, злегка змастіть його соняшниковою олією або посипте злегка борошном, укласти на деко печива і відправте випікатися на 20 хвилин.

Якщо є бажання, до того, як відправити деко в духовку, печиво можна посипати цукром. Виходить дуже смачне домашнє печиво, яке добре, як гаряче, так і холодне. Після того, як печиво буде готове, дістаньте його з духовки і викладіть у вазу. Печиво, поки воно гаряче, можна змастити шоколадом. До речі, печиво маленьких форм виходить більш рівне, ніж велике печиво. Залежить це від того, що при випічці печиво підводиться і злегка збільшується в розмірі.