Тема приготування страв у горщиках вкрай актуально на сьогоднішній день. Дні народження хочеться святкувати вдома, в теплі, Новий рік на носі, тому необхідно більше дізнатися про те, які страви можна приготувати в духовій шафі в глиняних горщиках. У таких горщиках готували їжу з давніх часів наші предки, тому не варто вважати, що зараз це не модно.

Як раз навпаки, все більш цікавим питанням стає, як приготувати пельмені в горщиках. Подумайте самі - горщики довго прослужать, пельмені - елементарне блюдо всіх часів, а якщо поєднати пельмені з горщиками вийде шедевральний блюдо. Пельмені в горщиках за смаком і популярності можуть змагатися з картоплею з м'ясом в горщиках.

Чому варто приготувати пельмені в горщиках.

Пельмені - споконвіку російське блюдо. Воно подається на Новий рік на додаток до основної страви. Але навіщо перетворювати просте блюдо в святкове? Можна приготувати прості, здавалося б, пельмені для свята і при цьому зробити їх смак невпізнанно чудесним. Для цього необхідно запекти пельмені в горщиках. На приготування цієї страви у вас піде всього 40-50 хвилин, якщо пельмені вже готові.

Інгредієнти для приготування пельменів в горщиках.

Як приготувати пельмені в горщиках без потрібних інгредієнтів? А потрібно нам для цієї страви в горщиках (на 4 горщика) кілограм пельменів, 200-300 гр.


сиру, літр молока, зелень, перець, сіль і майонез або сметана. Якщо любите сир, його кількість можна збільшити, в зворотному випадку - зменшити. Звичайно, якщо ви плануєте зробити ще й самі пельмені, то вам буде потрібно фарш для пельменів і вода, борошно і яйця для тесту на пельмені.

Як приготувати пельмені в горщиках.

Щоб приготувати святкову страву пельмені в горщиках вам необхідно:

1. Помити і просушити добре горщики;

2. Розкласти по горщикам пельмені;

3. Залити в рівних пропорціях пельмені в горщиках молоком;

4. Посипати подрібненою зеленню, перетертим сиром;

5. Полити майонезом або сметаною;

6. Накрити горщики кришечками або фольгою;

7. Поставити запікатися в прогріту духовку в 200 градусів на 30 хвилин.

Через півгодини пельмені в горщиках можна дістати з духовки і подати до столу. Страву можна викласти на тарілку або залишити прямо в горщиках, завдяки чому пельмені не будуть швидко остигати. Пельмені виходять дуже смачними, апетитними, ніжними і ситними. Одного горщика з пельменями вистачить на цілий вечір, тим більше, якщо доповнити стіл салатами та бутербродами.