<


p> Кіно і телебачення настільки сильно увійшли в наше життя, що складно собі уявити людину, яка, як і в колишні часи, воліє книгу перегляду самого хорошого кінофільму.

З іншого боку, такі люди є, їх багато, але спілкування, якого вони хотіли б, зовсім недостатньо, адже немає існували колись товариств книголюбів або клубів за інтересами .
Мало читають? Швидше, читають, як і колись багато, але немає можливості поговорити про книжки, обговорити прочитане, поділитися своєю думкою.

Все більше грандіозних виставок полотен знаменитих художників привозять світові мистецькі салони і галереї, театральні постановки, які з захопленням прийняті в усьому світі, приїжджають в нашу країну, але де є можливість поговорити про побачене? І, головне, з ким поговорити про те, що викликало подив або захоплення, як знайти однодумців в епоху комп'ютерних технологій, коли інформацію доставляють "на дім"?

Але ж той же самий інтернет, який "забирає" можливості прямого (особистого) спілкування, надає величезну кількість варіантів для спілкування віртуального, коли знайти людей, що цікавляться тим же, що і ви, набагато простіше.

Неважливо, де живуть близькі вам по духу люди, у якій країні або на якому материку, відстань не має значення, у світовій павутині кілометри, що розділяють людей, нівелюються до секунд.

Сайти, групи, спільноти, форуми , де збирається безліч знавців і любителів живопису, скульптури, художньої літератури, дозволять вам знайти тих, з ким можна обговорити все, що хвилює в кожен конкретний момент, поділитися своїми роздумами, поговорити про приємне, і просто поговорити на будь-яку тему.

Ви здивуєтеся, як багато людей як і раніше хочуть говорити про Врубеля і Ларссон, слухати Чайковського та Ліста, дивитися театральну класику і обговорити нові постановки у Великому театрі.

Інтернет не руйнує, він створює нові можливості для тих, хто прагне до мистецтва, до пізнання світу через призму художнього сприйняття.

Хочете поспілкуватися з дамами на тему вибору косметики, сімейних відносин і здоров'я? Відвідайте найкращий жіночий форум для юних дівчат жінок - розмови на будь-які теми!