Винаходи науки роблять наше життя простіше і комфортніше. Всі давно звикли до електричного чайника на кухні. Тепер японські вчені пропонують йому альтернативу - термопот.
Цей апарат не тільки нагріває воду до потрібної температури, але і зберігає її гарячою тривалий час, на зразок термоса. Термопот тримає температуру 95 градусів 5-6 годин після закипання, а наступний час 80 градусів.

На вигляд він здається дуже великим, звичайно, в нього поміщається від 3 до 5 літрів води. Зате його немає необхідності кип'ятити кожен раз, як тільки знадобитися гаряча вода. І електрики він споживає набагато менше, ніж чайник, всього 0,7-0,8 кВт. Та ще виходить економія на протязі дня.

Купити такий пристрій можна як у магазині, так і з рук, пошукавши приватні оголошення в Тулі або будь-якому іншому місті на http://tula.slando.ru.


Коштує такий апарат не дуже дорого, зате користі море!

У продажу зустрічаються різні моделі Сушка. Їх температурний режим змінюється залежно від функції, яка вам потрібна - заварювання чаю або розведення молочних сумішей для малюків.

Під час використання термопот не потрібно піднімати або нахиляти. Всі моделі оснащені електронасосом, достатньо натиснути кнопку або натиснути чашкою на клапан. Сушка з ручним насосом можна користуватися навіть коли він відключений від електричної розетки.

Це диво техніки особливо сподобається молодим мамам і великим сім'ям.