Млинці - універсальне блюдо, здатне не тільки стати прекрасним повсякденним блюдом, але і гідною прикрасою святкового столу. Існує безліч рецептів приготування млинців, як всім відомих традиційних, так і ексклюзивно індивідуальних. Але, незалежно від складу балонів, існує декілька універсальних порад, як готувати млинці.

Основні секрети правильного приготування млинців

Як же зробити так, щоб тісто не приставало до сковороди, а млинець можна було легко перевернути і зняти? І щоб зовні він був схожий на тонку круглу серветочку з ажурними краями, а не на важке гумовий виріб. Іншими словами, як робити млинці правильно? Для цього потрібно дотримати наступні прості правила:

  1. Для отримання красивих млинчиків необхідно, щоб тісто було насичене бульбашками повітря і мало консистенцію рідкої сметани. Якщо якість млинчиків вас не влаштовує - додайте в тісто газовану воду, кумис, пиво, залежно від того, який смак ви хочете отримати.
  2. При занадто рідкому тісті не варто досипати муку прямо в загальну посуд. Відлийте частину тіста в окрему миску, досипьте туди борошна, ретельно перемішайте до повного розчинення грудок. З'єднайте вміст обох ємностей.
  3. Щоб уникнути проривання млинців, потрібно дати тісту час підійти для прояву властивостей клейковини. Якщо ж вони продовжують рватися - тоді додайте яйце. Але з додаванням яєць потрібно бути обережним, оскільки це робить млинці жорсткіше. Для пом'якшення млинці складають у каструльку з кришкою стопкою, перемазуючи маслом.
  4. Для приготування пишних млинців, які будуть добре вбирати сметану або згущене молоко, потрібно їх готувати на кисляку або кефірі.
  5. Для полегшення перевертання млинців їх не можна робити занадто великими. Сковорідку спочатку потрібно прогріти, а потім зменшити вогонь. Якщо нижній шар вже готовий до перевертання, а верхній зовсім не схопився, то працювати з таким млинцем буде важко.
  6. Якщо тісто прилипає до сковороди з чавуну - прокалите її з сіллю, а потім, не мийте її, а протирайте м'якою ганчіркою.
  7. Якщо млинці липнуть до тефлоновою сковорідці, тісто потрібно заварити за допомогою додавання в нього окропу.
  8. Якщо ви використовуєте не соду, а розпушувач, то за кількістю його має бути вдвічі більше, ніж соди.

Рецепти приготування млинців

Як готувати млинці пишною форми? Найкраще на кефірі.


Для цього потрібно взяти літр кефіру, хоча це кількість можна збільшувати або зменшувати залежно від кількості їдців. Кефір потрібно налити в глибоку миску або невелику каструльку. Сіль, цукор і сода додаються за смаком. При цьому цукру повинно бути більше, ніж в інших варіантах, оскільки кефір надає додатковий кислий смак. У тісто додається одне або два яйця, кількість борошна визначається залежно від того, які млинчики ви хочете отримати - тонкі або товстіший. Для тонких млинців потрібна рідка консистенція. А для виробів товстіший - більш густа. Тісто має вистоятися близько 15 хвилин.

Млинці на воді стануть чудовим виходом для господині, в будинок якої несподівано нагрянули гості. Перед тим, як готувати млинці, в каструльку наливається тепла вода, в якій потрібно розчинити сіль, цукор і, для додання пишності, соди на кінчику ножа. Яєць потрібно вбити два або три, залежно від того, наскільки здобним ви хочете бачити ваше тісто. А якщо в будинку у вас знайдеться вершкове масло, сметана або згущене молоко - ви отримаєте королівське блюдо.

Для повсякденного використання цілком підійдуть млинці з колесо до воза. В якості наповнювача можна застосовувати ковбасу, фарш, сир, які додають у тісто. Додатковий компонент можна вибирати на власний смак. Він може бути і солодким, наприклад, сир з цукром або цукати.

Якщо, користуючись цими порадами, ви приготуєте млинці правильно - то ви отримаєте прекрасне, поживна і смачна страва, здатне порадувати і ваших близьких, і ваших гостей. Так само із млинців можна приготувати багато смачних страв, наприклад, салат "Загадка" з млинцями або торт із млинців.