Ще влітку-восени кожна господаря і господар хоче придбати свіжі овочі, які б довго зберігалися вдома. Особливо це стосується лука, ми завжди купуємо маленькі пакетики, але що якщо придбати відразу кілька кілограм і не мучитися зі спогадами, чи є він удома. Але як вибрати цибулю на зиму правильно, щоб він не зіпсувався і міг би зберігатися довго? Звичайно, ми на сайті говоримо про ріпчастій цибулі, а не про лук-порее або інших видах цибульних.

Вибираємо правильно ріпчасту цибулю для зберігання взимку.

Є цибулю, який збирають спеціально для зберігання, але для цього його ретельно просушують, щоб він не загнив і через це не дав би загнити та іншим цибулин. Коли вибираєте цибулю, робіть це ретельно, не звертайте уваги на постійно ниючих продавців, які дивляться косо, адже правильно вибрати цибуля - вигідно вам, а їм це не на руку.

Вибір лука для зберігання - це не розпродаж, тут поспіх нік чого, так що спокійно визначайте яка Лукавиця гідна опинитися у вас на зберіганні. Найкраще для зберігання на зиму купувати золотий лук, більш гострий, ніж білий чи червоний, зате як ніколи більш стійкий. Такий лук довше пролежить у вас вдома.

Якщо в чомусь та чи інша цибулина вас бентежить, і ви не впевнені в тому, що вона пролежить довго всю зиму - краще відкласти її і доглянути іншу. Для початку огляньте цибулини на око, у неї не повинно бути пошкоджень, не потрібні очищення від лушпиння. Не варто розмінюватися на дрібниці і знімати лушпиння, щоб зайвий грамів не висвітився на вагах продавця - лушпиння допомагає луку довше лежати взимку. На "попці" лука не повинно бути проростів, це говорить про те, що цибуля такий пролежить не дуже довго, але це не ваша мета. А ось хвостик у цибулі повинен бути сухим, щоб цибуля зберігався довго і надійно. І останнє, що вам має допомогти - це обмацування лука, він повинен бути міцним, жорстким, сухуватим, не повинно промацуватися ніяких вм'ятин і вологих місць.

Як правильно зберігати цибулю, щоб він пролежав всю зиму.

Часто й правильно підібраний цибулю недовго зберігається вдома, але чому? Справа в тому, що його неправильно зберігають і готують до зберігання.


Спочатку, куплений або зібраний на дачі цибулю необхідно добре просушити, робиться це на відкритому повітрі, потім можна перенести цибулю на сушку в будинок, розкласти його на підлогу рівномірно, а не звалити гіркою. Якщо сушіть цибулини в духовці, будьте дуже акуратні, оскільки пересушити цибулю дуже легко. Тепер, коли цибуля дійсно повністю висох, потрібно позбавитися від висушених пір'я, для чого озбройтеся простими ножицями. У середньому, кінчики, які ви складаєте повинні бути близько 2,5-3,5 см. Для подальшого зберігання цибулі його варто викласти в ящики, вони повинні бути дерев'яними, а сам лук в ящиках повинен мати доступ до повітря для провітрювання. Можна помістити цибулю не в ящик, а в мішок з тканини. Намагайтеся укладати цибуля не великими шарами, нехай краще буде кілька невеликих ящиків, що стоять один на одному, але там буде викладений цибулю тонким шаром, у всякому разі, не більше 300 мм. На період зберігання цибулі, його можна присипати накопиченої цибулинням. Зберігається цибулю в сухому і, бажано, темному місці, найкраще підійде підвал, але от допускати обмороження лука не варто, тому стежте, щоб лук був у приміщенні, де температура близько 2 градусів тепла. Потроху приносите цибулю в будинок або квартиру, де його можна зберігати на кухні, в холодильнику. Але пам'ятайте, що тут він може швидко висохнути і всю зиму не пролежить, або ще гірше - згниє від високої вологості. І наостанок: перебирайте цибулю, виймайте з загальної маси зберігається лука погані цибулини і або викидайте, або тут же використовуйте в приготуванні їжі, інакше поганий лук заразить інші цибулини.