Про красивих і похилих губках мріє кожна жінка, а багато чоловіків бажають, щоб у партнерки були саме такі губки. Як же бути, якщо природою ви наділені тонкими стриманими губами, або тільки однієї повної губою? Сучасна косметологія здатна зробити жінці приємне досить легко, були б деньгі.Наверняка багато з читають цю статтю чули про збільшення обсягу губ за допомогою гелю. У теж час, дуже популярне використання липофиллинга - коли збільшення губ проводиться за рахунок використання ваших жирових клітин. Багато часто сперечаються, що вибрати: гель або жирові клітини?

Вибір "матеріалу" для збільшення губ.

Як уже зазначено, багато хто бажає збільшити губи за рахунок своїх жирових запасів, це дійсно здається безпечним, цікавим і задовільним пропозицією. Проте варто пам'ятати: ліпофіллінг виконує пластичний хірург (тобто цю процедуру цілком можна назвати пластикою), а ось збільшення губ гелем - це проста косметологічна процедура. Колись ліпофіллінг був украй популярний, але зараз відкривається все більше недоліків цієї операції:

1. Погане приживання "матеріалу" під місцевої анестезії;

2. Необхідність використовувати наркоз при операції;

3. Велика ймовірність отримання нерівномірного результату (тобто якщо ви звертаєтеся до фахівця з невеликим досвідом в даній сфері або просто потрапили до недбайливого фахівця, то результат збільшення губ може стати для вас плачевних; хоча причина може бути менш збитковою - деякі жирові клітини можуть елементарно не прижитися на новому місці);

4. Практично нереально добитися бажаної форми губ (тобто губи просто збільшуються в обсязі, але форма може бути вам неприємна);

5. Після липофиллинга довгий час зберігається набряк губ.

У кожної людини своя думка, моє ж таке: занадто багато ризиків заради краси, якою може і не настати. Тут набагато простіше з гелем, адже це штучний матеріал для збільшення губ. Крім того результат процедури збільшення губ помітний вже через 2 дні, та й форма губ виходить такою, про яку ви мріяли. Вам залишається тільки визначитися у виборі між тимчасовим і постійним гелем. Як ви можете зрозуміти, тимчасовий гель має властивість розсмоктуватися досить швидко, а постійний гель - розсмоктується довгий час. Що ж вам необхідно пам'ятати б збільшенні губ гелем:

1. У багатьох випадках роблять провідникову анестезію;

2. Ін'єкції гелем - болючі;

3. Результат ін'єкцій гелем залежить як від кількості гелю, так і від техніки його введення в губи.

Розсмоктується тимчасовий гель для ін'єкцій.

Тимчасові гелі хоч і розсмоктуються швидше постійних, роблять це не так вже й швидко.


Після таких ін'єкцій ваші губи залишаться обраної форми близько року. Правильна назва таких гелів - біодеградіруемие гелі. Отримують їх з гіалуронової кислоти. Завдяки цій речовині ваші губки будуть пухкими і підтягнутими. Якщо ви пам'ятаєте, то гіалуронова кислота допомагає шкірі бути весь час зволоженою і підтягнутою. Завдяки збільшенню губ таким способом ви зможете бути спокійні за:

1. своє здоров'я (гелі безпечні);

2. можливість відторгнення гелю (такого не відбувається зовсім);

3. спад набряку (вже на другу добу);

4. відсутність ускладнень після ін'єкцій гелем.

Зручно, що тимчасові гелі для збільшення обсягу губ практично не мають протипоказань і тому на такі процедури погоджуються дами різного віку. Однак єдиним недоліком такого гелю є його розсмоктування. Відбувається розсмоктування через власного ферменту людини, яка знищує гіалуронову кислоту. Чому немає точного часу розсмоктування гелю? Все просто, багато залежить від самої жінки, а саме:

1. вік,

2. кровопостачання в області губ,

3. активність губ (а саме поцілунки, їх характер і частота).

З віком, в організмі збільшується кількість того ферменту, який відповідає за знищення гіалуронової кислоти, тому ін'єкції гелем виявляють свій результат менш довгий час. Це ж можна сказати про активність жінки під час поцілунків, а точніше про активність її губ. Чим активніше губи масажуються від поцілунків (і масажу будь-якого в принципі), тим швидше розсмоктується гель.

Не розсмоктується постійний гель для ін'єкцій.

Не дивлячись на назву такого гелю, він все ж має властивість розсмоктуватися в процесі його знаходження в губах жінки. Однак розсмоктування відбувається більш повільним способом. В залежності від ряду факторів, постійний гель може перебувати в губах жінки близько 3-5 років. Для ін'єкцій в губи використовується синтетика або суміш синтетики з гіалуроновою кислотою. Мінус такого гелю в тому, що не завжди організм може сприйняти його адекватно й однозначно. Такі штучні матеріали можуть виявитися неякісними і в результаті ви отримаєте неймовірні ускладнення, наприклад:

  1. Гранульоматозне запалення;
  2. Освіта рубців;
  3. Переміщення препарату по обличчю (міграція може бути найнесподіванішою).

Незважаючи на довгий результат, ризик ускладнення не найвищий, але все ж він є. Тільки вам залишається вирішувати, чи варто довіряти свої губи ризикованим процедурам.