Мало кому подобається бути самим низькорослим або найвищим у своєму середовищі спілкування, особливо, якщо ви ще не зрозуміли себе і відчуваєте невпевненість у собі. Таким чином, низький або надмірно високий зріст стає додатковим приводом для невпевненості. Насправді, зростання людини складається з ряду факторів і в першу чергу, це спадковість, отримана вами від ваших батьків.

Крім спадковості, на зріст людини впливають такі фактори, як екологічне середовище, де ви проживаєте, проблеми зі здоров'ям, стать, нація і вік, звичайно. У середньому, чоловік вище жінки на 10 см., Але у кожної нації є свої "стандарти зростання". У Росії середній зріст чоловіка дорівнює 175,45 см, а середній зріст жінки - 164,45 см. Для порівняння, у низькорослих китайців середнім ростом для чоловіків і жінок вважається 158 см і 147 см, відповідно. Але як стати вище зростанням, якщо ви не задоволені своїми параметрами?

Хірургічний спосіб стати вище

Не кожен зважиться на хірургічне втручання тільки для того, щоб стати вище. Але в сучасному світі, де кожен другий мріє стати моделлю і дістати довгі ноги, на це йдуть не тільки люди з молодою і незміцнілої нервовою системою, а й дорослі люди, які дають згоду на оперативне втручання в організм дітей. Як стати вище зростанням при хірургічному втручанні?

Після вибору відповідної клініки і підбору грошових коштів та необхідних документів, настає час операції. Лікар розсікає кістки нижніх кінцівок (або гомілок, або стегон). Далі встановлюється спеціальний апарат для подовження кістки уздовж, тобто "В ріст".

Завдяки хірургічного зростанню, кістка стає довшим приблизно на 1 мм за 24 години.


Така операція дає необхідні результати, як в юному віці, так і в зрілому. Але не можна забувати про те, що хірургічне втручання небезпечно, можливі ускладнення, втрачається зовнішня пропорційність тіла, а реабілітація триває близько року.

Фізіологічний спосіб стати вище

При фізіологічному методі збільшення зростання використовуються пізнання про здатність кісток рости природно. Вчені давно розглянули і зрозуміли, що на зростання впливає певний гормон - соматотропний. Для того щоб стати вище без операції, вам необхідно пройти цілий комплекс "управління ростом". Що доведеться робити і як стати вище зростанням?

У першу чергу виконуйте фізичні заняття на прогини тіла, витягування спини, візьміть в звичку висіти на турніку. Так само важливо дотримуватися спеціального харчування, призначеного лікарем. До цього харчуванню має бути підключений спеціальні добавки до їжі. Зміниться і режим вашого дня, доведеться користуватися самонавіюванням та ін. Але головне, що не буде несприятливих наслідків після цього. Однак є недолік - ви можете не домогтися потрібного результату (наприклад, в зростанні додасте всього 1-2 см).

Є ще один варіант стати вище, який не можна віднести ні до хірургічного, ні до фізіологічного способу стати вище ростом. Мова йде про використання безпечних тракційних тренажерів (створені для хребта). Використовують такі тренажери будинку, це не небезпечно, не страшно і не затратно. Однак результати хороші: і в зростанні додаєте, і хребет підтримуєте в формі.