Коли ви готуєтеся до Нового року, найскладніше - повністю продумати ваш образ. Справа в тому, що той чи інший наряд на Новий рік може абсолютно не перегукуватися за стилем і загальному вигляду з тим чи іншим макіяжем. Тому, як зробити макіяж на Новий рік необхідно знати кожній дівчині й жінці. Святковий легкий макіяж можна зробити і дівчинці, щоб вона з дитинства вчилася бути красівой.Новогодній макіяж повинен бути обов'язково яскравим, стильним і цікавим. Можна зробити тимчасове тату із хни, наприклад, якщо у вас образ східної красуні, варіантів безліч, але не можна плутати одне з іншим. Так макіяж, відповідний Снігуроньці не підійде дівчині-кішці, - ось що важливо враховувати роблячи макіяж на Новий рік.

Простий вечірній макіяж.

У Новий рік вечірній макіяж повинен бути яскравим. Це пояснюється тим, що всі навколо яскраве і красиве, а руда і непомітне обличчя занадто легко втратити. Тому так цікаво робити новорічний макіяж яскравим і особливим, щоб вас можна було розрізнити навіть в натовпі. Але як зробити макіяж на Новий рік таким, що запам'ятовується? Якщо ви в Новий рік вирішили залишитися без яскравого костюма, а одягалися в гарне вечірнє плаття, вам необхідно робити акцент на обличчі, точніше на одній його частині: або на очах, або на губах. Вибирайте те, що, на вашу думку, яскравіше і красивіше. Зробивши акцент на очах і на губах, ви будете виглядати вульгарно і пішло. Зате саме в новий рік макіяж Smoky Eyes буде виглядати природно. Для блиску варто скористатися чорними перламутровими тінями. До будь-якого вбрання підійде макіяж, при якому ви підтримуєте природність, але доповнюєте макіяж одним яскравим елементом: сніжинкою, яка може бути як намальована на обличчі, так і бути приклеєна спеціальними стразами для обличчя і тіла. Шикарно будуть виглядати намальовані блакитно-сині вія в сторону до скронь, губи так само варто нафарбувати у відповідності зі "Сніжність" особи, тобто використовувати білу перламутрову помади і синій олівець (синява біля краю губ).

Висновок:

1. Яскравий акцент в макіяжі повинен бути тільки один;

2.


Не бійтеся використовувати блискітки в макіяжі або перламутрові тіні;

3. Поєднуйте макіяж зі своїм образом (до світлого образу - денний макіяж, а ось до костюма гувернантки підійде щось викликає і навіть вульгарне).

Макіяж для створення образу.

Як зробити макіяж на Новий рік більш яскравим? Легко: достатньо зробити його перегукується з вашим нарядом. Це можна зробити для абсолютно будь-якого варіанту костюма.

1. Дід Мороз повинен виглядати так, ніби щойно зайшов до приміщення з морозу, так що його особа повинна мати рожево-червоні тони (червоні щічки);

2. Снігуронька повинна так само виглядати замерзлої, тобто це червоні щоки, рожеві губи, і світлі, буквально білі очі. Якщо є можливість, придбайте білі довгі накладні вії. Або зробіть макіяж світло-синіми тонами.

3. Найцікавіше - макіяж змії, який ви можете побачити трохи вище на фото. Яскравий акцент на очах, стрілка до скронь по нижній сходинці століття. По верхньому століттю так само йде стрілка, тільки більш широка, темна. Стрілки повинні з'єднуватися, такий макіяж шикарно імітує змію. Можна зробити макіяж змії за допомогою гриму, для чого практично все обличчя по краю розфарбувати зеленої "лускою", а на віки накласти жовті тіні.

4.Делая макіяж для звіриного образу, варто звернути увагу на особливості цих звірят . Наприклад, для котячого образу потрібно зафарбувати кінчик носа і намалювати вусики, можна створити акцент смугастості на вилицях за допомогою пудри і рум'ян; макіяж вовка чи собаки - це фарбування рум'янами або гримом обличчя потрібним кольором, прорісовиваніе похмурого чола, носика і мордочки і т.д.

5. Для костюма сніжинки підійде сніговий макіяж. Можна намалювати сніжинку на обличчі, наприклад, біля очей; можна за допомогою страз створити сніжинку, яка весь вечір буде блищати; можна наклеїти стікери -звезди, сніжинки і "сніг" на обличчя. Для такого новорічного макіяжу обов'язково використовуйте блискітки для тіла.