Як підняти температуру, якщо ви змерзли?

Різні ситуації змушують нас замерзати на вулиці: довгі побачення, які не хочеться переривати, очікування громадського транспорту, робота, втрата ключів і очікування співмешканців, довгий купання в холодній воді, улюблене заняття - найчастіше риболовля. Але найчастіше, обмороження отримують люди в стані алкогольного сп'яніння. Лаяти їх за це немає сенсу, вони не зрозуміють і не оцінять, але знати, як підняти температуру тіла ми повинні, щоб допомогти страждаючим, близьким, а можливо і собі.

При обмороженні тіла, необхідно за допомогою розчину марганцівки підняти температуру тіла, або розтерти шкіру будь-яким спиртовим розчином. Якщо обмороження дуже сильне, необхідно викликати фахівців швидкої допомоги або відвезти потерпілого до опікового центру (якщо такого в місті немає, то в хірургічне відділення лікарні).

Так само варто напоїти замерзлої людини теплим або гарячим чаєм, бажано з малиною. Чаї потрібно пити повільно, щоб не обпектися. Як варіант - відправити замерзлої людини в натоплену баню. Це підійде тим, хто живе в селі або тим, у кого неподалік є працююча баня з вільними місцями (наприклад, міська громадська лазня). Гарненько укутайте людини зі зниженою температурою, щоб він зігрівся, підкладіть під спину гарячу грілку. Ще можна натерти пахви чорним перцем (підійде і сіль).

Як підняти температуру, якщо хочеться прикинутися хворим?

Дуже багато хто хоче не по-справжньому піднімати температуру свого тіла, а лише зробити вигляд, що вона підскочила, нібито хвороба "підкосила" несподівано. Найчастіше це зустрічається серед школярів, студентів і тих, хто втомився від роботи або зовсім не любить її. В принципі, тут особливо можна не думати про те, як штучно підняти температуру, тому необхідно лише сказати, що вона була. Наприклад, в дитинстві, коли дуже не хотілося йти до школи, я лукавила: говорила всім про погане самопочуття, батьки перед відходом міряли температуру мені, а вранці після сну вона як завжди підвищена. В результаті мені казали, щоб я поміряла температуру трохи пізніше (до того, як потрібно виходити в школу) і залишилася вдома і викликала лікаря. Лікар приходить значно пізніше дзвінка і йому можна сказати про те, що до його приходу температура спала.

Однак потім доведеться приходити в поліклініку, стояти в чергах, здавати аналізи тощо. Але решту часу можна провести вдома або прогулятися з друзями. Однак здебільшого уроки робити все ж доведеться, якщо батьки наполягають на цьому.


І не забудьте про улюблені батьками народних засобах проти застуди, згадуючи про які, хворіти зовсім не хочеться, навіть прикидатися, що хворієш.

Але якщо ви все-таки з тих, у кого вранці цілком нормальна температура, або з тих, кому необхідно доводити свою температуру іншим, вам варто дізнатися про варіанти докази своєї температури.

Як підняти температуру, якщо потрібно довести, що ви хворі?

Отже, необхідно зрозуміти, як будете доводити: легким способом або більш серйозним. Перший має на увазі лише оформлення нібито наявної у вас температури. Для цього вам варто запастися "серйозним" арсеналом. В першу чергу - це градусник. Він повинен опинитися у вас в пахвовій западині, після чого повинен відобразити результат підвищеної температури. Щоб обман пройшов, як слід, необхідно взяти простий ртутний градусник, тому він вимірювати температуру буде протягом 3-5 хвилин. Зрозуміло, що така кількість часу поруч з вами ніхто сидіти не буде, тим більше батьки, які поспішають на роботу. У той час, поки вас не бачать, опустіть градусник ненадовго в гарячу воду або доторкніться на 2-3 секунди до розігрітій лампі. Якщо перестаралися і температура виявилося занадто високою, злегка струсіть градусник. І не забудьте про правдоподібність: жаркий лоб і піт. Для цього можна наспіх віджатися або поприседать, підкласти по спину грілку та ін.

Якщо ви хочете скористатися більш серйозним варіантом, то можна підняти температуру за допомогою йоду, проте важливо розуміти, що це небезпечний спосіб. Йод, якщо з ним переборщити, може викликати інтоксикацію, а це набагато небезпечніше температури і походу до навчального закладу чи на роботу, навіть якщо дуже не хочеться! Але все ж, напишу, про що сама знаю - цим користувалася моя однокласниця. На шматочок цукру-рафінаду вона капала 1-2 краплі йоду і з'їдала. Через 10-15 хвилин починала скаржитися на погане самопочуття, мірила температура (вона доходила до 37,5-38 градусів). Але мені, з проблемною щитовидкою, цей спосіб не підходив - температура не піднімалася. А у деяких починається і зовсім негативна реакція - запаморочення, нудота і блювота, що геть затьмарює лже-вихідний. Біда ще й у тому, що у дівчат цей спосіб може викликати кровотечу. Найкраще підкласти щось гаряче (маленьку грелочку) в пахву і всі справи! Особливо це спрацьовує у лікаря, коли на вас одяг, але пам'ятайте, що лікар може попросити вас підняти або зняти верх одягу, щоб послухати, чи немає шумів в легенях.