Чи потрібна чубчик зачісці?

Багато сперечаються і вже далеко не перший рік про те, чи варто опускати чубок і чи варто залишати чубок, якщо вона вже є. Питання складне, а якщо вам йде і з чубком і без неї, то ще й спірне. Якщо раніше всі моделі в журналах були без чубчика, це було стильно і красиво - мати довгі рівні волосся, то зараз, ніж креативніше чубчик, тим краще.

Тому багато хто вирішує поєднати обидва варіанти для своїх зачісок і шукають рішення , як можна прибрати чубок. Звичайно, найпростіше просто відростити її, дочекавшись, щоб вона зрівнялася з потрібною вам довжиною волосся. Якщо ж вам заважає чубчик читати і дивитися, тобто вона просто відросла, то її не варто прибирати, можна просто підрівняти чубок, зробивши тим самим її коротше і тільки.

Взагалі, чубчик може надати зачісці родзинку. Наприклад, якщо завити волосся, а чубок залишити прямій, буде виглядати дуже ніжно і жіночно. Деякі "особи" зовсім не обходяться без чубчика, вони здаються не пропорційними, витягнутими або менш привабливими. Якщо правильно підібрати чубок, вона зробить обличчя більш цікавим і привабливим.

Але тут настає час боротьби віків: батьки і бабусі-дідусі молоді найчастіше наполягають на тому, щоб дитина відрощував волосся, а не ходив з чубчиком. Їх теж можна зрозуміти, вони жили так все своє життя, це було правильно на той момент. Зараз же необхідно донести до своїх близьких, як може перетворити вас і вашу зовнішність проста чубчик.

Як прибрати чубок.

Якщо ви хочете прибрати чубок, для початку варто зрозуміти навіщо. Якщо ви знаходитесь, будинки і вам просто потрібно нанести макіяж на обличчя, то чубок можна просто заколоти невидимкою на час, а як тільки макіяж буде закінчений, шпильку можна зняти і поправити чубок.

Найпростіше креативити з довгою чубчиком.


Її можна закріпити лаком і підняти наверх, створивши подобу ірокеза. Можна за допомогою знову-таки лаку прибрати чубок назад, "змішавши" з копицею волосся.

Довгу чубок можна начесати, надавши їй обсяг і закріпивши невидимкою або шпилькою на потилиці. Якщо не хочете зачісувати чубок назад, візьміть її і відведіть злегка в сторони, а не на потилицю і закріпіть яскравою об'ємної шпилькою.

Простий ободочек може так само зіграти важливу роль в тому, як можна прибрати чубок. Для цього візьміть хороший обідок, який не буде злітати з волосся, після чого акуратно причешіть волосся і закріпіть ободок так, щоб чубчик кріпилася під ним, або ободком "зачешіте" волосся назад. Однак у такому випадку коротка досить коротка чубчик буде стовбурчитися з-під обідка.

Більш популярний варіант, як прибрати чубок, в сучасний час - це використовувати гумку-ободок для волосся. Для цього гумка просто натягується на голову, протягуючись через лоб і потилицю, і чубчик акуратно під неї ховається. Замість гумки-обідка можна використовувати красиву стрічку або шнурок.

Чубчик красиво забирається за допомогою хустки або тонкого шарфа. Для цього у шиї ззаду зробіть хвостик з волосся, на лоб покладіть складений у трубу шарф, оберніть його один раз навколо голови і пов'яжіть кілька разів поверх гумки на хвості, закріпіть, і вийде гарна зачіска в східному стилі.

До речі, таким способом можна не тільки приховати чубок, але й прийти на весілля в довгій сукні або шароварах. Так само цією зачіскою легко ховаються волосся, що вимагають купання, коли для цього немає часу або можливості.