Людському організму крейда є не тільки непотрібним, але й некорисним. А якщо його сильно хочеться, це є порушенням смакових пристрастей. Це може бути також ознаками залізодефіцитної анемії, при якій порушується синтез гемоглобіну через дефіцит заліза.

Чому виникає потреба у вживанні крейди

З'їсти шматочок крейди або вапна хочеться тоді, коли в організмі не вистачає кальцію. Кальцій - це основа кісткової тканини і бере участь в водносолевого обміні. Кальцій здатний нормалізувати збудливість нервової системи і м'язів. При одноманітному харчуванні, недостатньому споживанні сиру, сиру, молока, в організмі може виникнути дефіцит кальцію. У горосі, квасолі, гречаній і вівсяній крупах також містяться солі кальцію. Однак, найкраще кальцій засвоюється з кисломолочних продуктів, курячих яєць і молока. При нестачі вітаміну D, його засвоєння погіршується.

На засвоєння кальцію безпосередньо впливає кількість надходить в організм фосфору. У людини, що страждає анемією, може створитися враження, що споживання крейди вирішить всі проблеми. Однак і дефіцит заліза в крові крейда не здатні заповнити. Коли крейда починає контактувати з кислотним середовищем шлунка, він починає перетворюватися на подобу гашеного вапна, яка впливає вкрай негативно на слизову оболонку органів травлення. Кальцій відкладається в легенях і нирках, підшлунковій залозі, це може призвести до панкреатиту. Якщо крейда приймати довго, то можливий розвиток цукрового діабету, вапнування судин, поява каменів у нирках.


Це все в свою чергу призводить до розвитку серцево-судинних захворювань. Буває, що потреба з'їсти вапно або крейда викликається своєрідним збоченням смаку і шкідливою звичкою. Мел і вапно вживати не рекомендується, тому що це може порушити функції кишечника, в результаті виникають запори і з'являється ризик занести в організм інфекцію.

Чи шкідливо їсти крейду?

Великої шкоди невеликий шматочок крейди, звичайно, не принесе. І якщо дуже хочеться його погризти, то слід крейда вибирати хоча б без шкідливих домішок і барвників. Не можна їсти будівельний крейда. Він є грубо обробленим матеріалом, що містить дуже багато хімічних речовин і домішок, які додають, щоб надати йому ті чи інші властивості. Мел для домашніх тварин (гризунів, папужок) може викликати відрижку і для людини він просто огидний на смак. Небезпечними є і канцелярські крейда, для твердості в них часто додають клей і гіпс. У їжу найкраще вживати натуральний крейда, який добувають у кар'єрах або той, який витягнутий з гірської породи. Якщо проблема полягає у нестачі в раціоні харчування заліза, то необхідно включити в нього продукти, які багаті цим мікроелементом. Необхідно збільшити споживання наступних продуктів: печінка, телятина, гречка, гранат, морква, буряк, ківі та яблука. Ці продукти здатні підвищити рівень гемоглобіну. Мідь також необхідна при анемії, вона сприяє засвоєнню заліза і міститься в зелених овочах, яєчних жовтках, абрикосах, вишні, інжир і морській капусті.