Модні хустки 2013.

Хустки завжди були в моді. Просто раніше їх носили виключно дівчата і жінки. Але зараз мода набула більш широке значення і готова облагородити кожного чоловіка. Красиво зав'язати або просто повісити на шию хустку може тепер і чоловік, та й до стилю вже немає особливої прихильності: хоч класика, хоч спорт, - хустки зараз є на будь-який вибір.

Для жінок у 2013 році дизайнери придумали "нововведення", тобто ретро-хустки. На таких хустках різних розмірів нанесені російські народні візерунки. У моді переважно червоні і сині кольори. Так само не перестають бути популярними вузькі хустки, які пов'язують на голові, "бантиком" догори, ніби ви зав`язуєте стрічку. У такому випадку варто вибирати однотонні яскраві хустки.

Взагалі, в моді різноманітні хустки. Повірте, ви миєте собі це дозволити. Купіть декілька хусток на різні випадки життя: шовковий, шифоновий, теплий в'язаний і т.д. У моді і "павине" малюнок і горох.

Для чоловіків варто вибирати хустки Аскот або футляри, які стали вже класикою чоловічих аксесуарів. Чоловіки носять як більш легкі варіанти шарфів, так і теплі, залежно від одягу і погоди. Так під костюм або сорочку зав'язується легкий шовковий шарф, які робить образ (особливо для костюма нареченого) більш презентабельним. Спортивні хлопці підбирають в 2013 році стильні вільні хустки в клітку або дрібну лінію.

Варіанти зав'язування хусток.

Отже, які хустки в моді, ви знаєте. Можливо, у вас вдома є той чи інший хустку відповідає вимогами моді, хоча його завжди можна купити в магазині за невисокою ціною. Залишається лише дізнатися, як красиво зав'язати хустку на шиї та голові. Варіантів маса, і ви можете спробувати кожен з них до свого вбрання.

  • Хустка на голові: косинка. Дуже стильно, легко і просто можна пов'язати хустку, як косинку.


    Як це робити, знає кожен. Так що, якщо у вас немає косинки, але є модний хустку, поверніть його в лінію і пов'яжіть на голові.

  • Хустка на будь-яку частину тіла: арафатка. Такий хустку можна не тільки зав'язати на шиї, а й пов'язати на голову або носити замість ременя. Ось як можна стильно зав'язати арафатку: Зробіть начісування у верхній частині голови, волосся розпустіть і пов'яжіть хустку так, щоб зверху над начосом височів об'ємний бант.

  • Хустка на шию і голову. Для цього буде потрібно велику хустку, найкраще - шовковий. Складіть його вдвічі по діагоналі, довгою стороною накиньте на волосся, а кінці хустки оберніть навколо шиї. Так виглядає ідеальна парижанка і стильна росіянка. Другий варіант такого типу - зав'язати вузлик на хустці під підборіддям, при цьому залишивши відкритою частину волосся, яку необхідно попередньо добре начесать. До речі так ви будете візуально здаватися вище.
  • Вузлики на шиї. Якщо у вас зовсім маленький хустку, то досить скрутити його трохи в лінію і просто зав'язати невеликий вузлик на шиї, - мило і зі смаком. Можна з будь-якого хустки зробити вузлик типу арафатки, який став дуже популярним. Складіть хустку вдвічі по діагоналі, довгою стороною прикладіть до передньої сторони шиї, а кінці оберніть навколо шиї, але не затягуйте сильно. Після цього вузлики виявляться спереду шиї, пропустіть їх під вільну частину хустки і зав'яжіть вузлик. Наступний варіант - по діагоналі скрутити хустку в кілька шарів і обернути навколо шиї так, щоб кінці хустки (їх повинно вийти всього 2) "зустрілися" спереду і можна було б їх зав'язати, вузлик ховати не потрібно, можна навіть зробити його об'ємним.