Судинні зірочки - невеликі, але досить помітні прожилки червоного кольору, які найчастіше виникають на обличчі або на ногах. Це переважно жіноче захворювання, головними причинами появи якого є сильні фізичні навантаження, вагітність і пологи, гормональний дисбаланс або ж генетична схильність. Для більшості представниць прекрасної статі одним з найбільш глобальних питань є - як позбутися судинних зірочок так, щоб вони більше ніколи не виникали під шкірою. Ця вада можна усунути, адже сучасна медицина розробила для цього спеціальні процедури і методики лікування.

Підготовка до позбавлення від судинних зірочок

Перед тим як позбутися судинних зірочок слід визначити причини їх виникнення. Зокрема, такі "зірочки" являють собою розширені, що втратили колишній тонус внутрішньошкірні капіляри. У міру розширення підшкірного судини в вені відбувається підвищення тиску, який і збільшує кровоносну судину до такої міри, що він стає помітним неозброєним оком.

Як позбутися від судинних зірочок - рекомендації флебологов

Якщо ви задалися питанням, як позбутися судинних зірочок, насамперед вам належить відвідування лікаря-флеболога - фахівця по венах. Косметолог не зможе вам забезпечити належного лікування без чіткої діагностики та приписів флеболога. Цей лікар вузької спеціалізації повинен ретельно обстежити стан судин, а також провести діагностику шляхом застосування ультразвуку. Тільки після цього можна буде підібрати найбільш ефективний метод усунення судинних зірочок. У зв'язку з тим, що кровоносні судини, що утворюють так звані зірочки, вже не функціонують в належній мірі і більше того несприятливо впливають на роботу здорових судин, лікувати їх недоцільно.

Єдино вірним рішенням у цьому випадку стане їх видалення. Давайте розглянемо всі існуючі методи позбавлення від судинних зірочок:

-Мікросклеротерапія. Дана методика дозволяє позбутися від судинних зірочок всього за кілька тижнів. Відбувається вона шляхом введення склерозирующего препарату безпосередньо в розширені капіляри.

-Склеротерапія.


Найбільш безпечний і ефективний метод, який передбачає ін'єкційне введення у вену склеивающего стінки судини препарату. Після проведення такої процедури пацієнт повинен протягом кількох наступних тижнів носити спеціальний компресійний, що здавлює судини панчоху.

-Термокоагуляція. Даний метод призначається тільки виключно в окремих випадках, так як не відноситься до безпечним.

-лазерні коагуляція. Широко застосовується в косметологічних центрах, де дану процедуру проводять без консультації флеболога. Даний метод також не можна назвати безпечним, так як він не передбачає контролювання судин і не забезпечує тривалості збереження ефекту.

Як позбутися від судинних зірочок на обличчі - поради народної косметології

Особливо помітними є судинні зірочки, розташовані в області носогубного трикутника. Ми рекомендуємо спробувати позбутися від них за допомогою ефективних народних засобів. Ось декілька порад про те, як позбавитися від судинних зірочок за допомогою засобів народної косметології:

  1. Беремо велику жменю листя петрушки і заливаємо її 100 мл окропу. Наполягаємо протягом півгодини і після проціджування додаємо 50 мл молока. У цьому засобі змочуємо невеликий рушник, злегка віджимаємо і кладемо на проблемну ділянку на 20 хвилин.
  2. Протягом 10 днів щодня робимо компреси із зелених помідорів, головною особливістю яких є зміст необхідних кислот, активно впливають на судинні зірочки. Розрізавши зелений помідор, кладемо пластинки на проблемні місця і залишаємо рівно на 3 хвилини, після чого змащуємо шкіру живильним кремом.
  3. Судинні зірочки щовечора змащуємо попередньо замороженим листком алое. Отже, перед тим як позбутися судинних зірочок очищає обличчя настоєм чорного чаю, потім прикладаємо до зірочкам на кілька хвилин зрізаний і заморожений лист алое, після змащуємо шкіру жирним кремом.

Залишайтеся завжди красивими і доглянутими ! Звернення до флебологу дозволить вам назавжди позбутися від судинних зірочок.