Кожній жінці, та що там говорити, і чоловікові теж, хочеться виглядати красиво. А що головне у красі? Правильно, шкіра! Вугрі на обличчі і на носі - вкрай неприємно, тому позбуватися від них слід якомога раніше, поки вони не переросли в прищі, від яких позбутися вдвічі складніше. Звичайно, перед початком лікування слід все ж з'ясувати причину їх появи, яку встановити може тільки відповідний спеціаліст та аналізи. Давайте розглянемо, як позбутися вугрів на обличчі і на носі в домашніх умовах, не вдаючись до послуг косметологів.

Комплексне лікування вугрів на обличчі.

Це найбільш ефективне лікування, яке поєднує в собі цілий ряд необхідних для видалення вугрів на обличчі процедур. Дотримання кожного етапу лікування відіграє величезну роль у повному усуненні цієї неприємної проблеми.

Як позбутися вугрів на обличчі поетапно:

  1. Очищення. Шкіру обличчя необхідно регулярно очищати, оскільки це не тільки запобіжить подальшому появу вугрів, але і зробить шкіру більш здоровою і сяючою. Щоб очистити шкіру необхідно 2 рази на день, вранці і ввечері, очищати шкіру тоніком і лосьйонами. Але захоплюватися ними також не бажано, оскільки майже всі з них виготовлені на основі спирту, тому постарайтеся підібрати засіб, де було б його мінімальна кількість у складі.
  2. Глибоке очищення і розкриття пір. 2-3 рази на тиждень робіть глибоке очищення. Для цього необхідно добре пропарити шкіру обличчя, наприклад, над парою, після чого скористайтеся скрабом. Скраб можна як купити, так і приготувати самостійно. Скраб з гущі меленої кави з додаванням морської солі, меду і молока не тільки чудово тонізує, очищає, омолоджує і прибирає вугри на обличчі.


    Також гарний звичайний скраб з абрикосовими кісточками, який продається в кожній аптеці і супермаркеті.

  3. Правильне харчування. Тут мається на увазі виключення гострих, надмірно солодких і жирних м'ясних страв. Куріння, алкоголь і вживання кави також бажано виключити! А ось вживання кисломолочних продуктів, яєць, фруктів і овочів піде на користь здоров'ю внутрішніх органів і, звичайно, вашій шкірі!

Як позбутися вугрів на носі найбільш ефективно?

Боротися з висипом вугрів на носі слід регулярно і слідуючи чітким планом. Ніс є найбільш схильним появі вугрової висипки. Перед тим, як позбутися вугрів на носі, зверніть увагу на свою косметику. Якщо до складу входить йод, бром або ртутні сполуки, поміняйте косметику. Швидше за все, причина вугрів криється саме через цих небезпечних компонентів, які закупорюють пори і не пропускають виділення жиру з сальних залоз. Наслідок - вугрі! Для ефективного лікування вугрів на носі використовуйте лужні, грязьові та сірководневі ванни. Також прискорити швидке зникнення вугрів на носі допоможуть легкі мазі на основі сірки та ихтиола. Олія чайного дерева володіє сильними протизапальними і антисептичними властивостями. Намастіть проблемні ділянки шкіри олією чайного дерева 3-4 рази на день, і результат буде практично негайним!

Якщо нічого з цих порад і заходів вам не допомагає, зверніться за допомогою до фахівця. Тільки будьте готові до повного обстеження, адже тільки після цього можна буде встановити причину, оскільки поява вугрів і прищів може бути відображенням якогось захворювання внутрішніх органів або крові!