Педикюр - дуже важлива косметична процедура, її повинна обов'язково робити кожна жінка. Доглянуті ноги виглядають дуже привабливо, і крім того, вони сприяють здоров'ю організму в цілому.

Існує думка, що людина старіє починаючи з ніг. Наприклад, японські медики кажуть, що на ступнях зосереджені всі нервові закінчення. Вони відносяться до всіх органів.

Знявши нарости на ступні, ви очищаєте тіло, даєте йому можливість дихати. Доглянута ступня - запорука здоров'я, відмінний настрій і впевненість у собі.

Педикюр - слово латинського походження, означає в перекладі - pedis - нога, cure - догляд, тобто догляд за ногами. Ця послуга стала популярною в Європі в середині XIX століття. У той час тільки панують персони могли насолодитися нею. А зараз такого типу догляд за ногами важливий для будь-якої людини, будь то красива жінка або мускулистий чоловік. Дуже високі підбори, шкарпетки, колготки з синтетики, незручні і вузькі туфлі - це все впливає на стан ступень.


Виникає пітливість, тріщини, ранки, мозолі. Професійний догляд допомагає впоратися з цими проблемами і уникнути небажаних наслідків.

Багато жінок нехтують педикюром, посилаючись на відсутність часу або вказуючи на інші причини. А якщо гарненько над цим подумати, то хіба так чи гарно виглядатиме жінка, на ногах якій будуть чітко помітні недоглянуті нігті .. Щоб уникнути такого - займіться педикюром, і нехай ваші ніжки стануть залучати оточуючих своєю красою.

Педикюр потрібно робити не менше двох разів на місяць. Деякі жінки звертаються за послугами до професійних педикюрші раз в два-три місяці. Необхідність в педикюрі залежить від бажання самої жінки, від якості нігтів і загального стану шкіри ваших ніг. Якщо шкіра ніг на підошві швидко наростає, то педикюр слід робити частіше, якщо ж шкіра тонка і дуже суха, досить робити процедуру не частіше одного разу на місяць.