Виснажлива літня спека, яка охопила останнім часом більшу частину планети Земля, стала вельми вигідним "заходом" для виробників різних газованих напоїв. Ще б! Їх прибутку просто зашкалюють! Адже люди, які часом не знають куди подітися від переслідує їх сонця і чим втамувати нестерпно мучать організм спрагу, чи не найдієвішим способом боротьби з "пеклом" вважають збільшення споживання рідини. Воно-то, в принципі, правильно, але ...

.. Тільки не за допомогою газованої, тим більше солодкої, води! Про те, що газована вода є одним з головних винуватців ожиріння, обізнані багато. При цьому лише небагато знають про ті наслідки, до яких призводить любов до таких шипучим напоям.

Виявляється, що для розвитку ожиріння достатнім є вживання солодкої газованої води протягом всього одного місяця! Саме стільки часу потрібно організму для збою в роботі системи метаболізму. В результаті подібного порушення обмін речовин повністю перебудовується. Блокується механізм природного вироблення енергії, яку, так би мовити, заледащіли організм починає запозичувати з цукру, що міститься в лимонад.


При цьому процес спалювання жиру практично повністю припиняється.

Природно, такий "хаос" провокує й інші наслідки. Наприклад, рівень вмісту цукру в крові людини значно зростає, що, в свою чергу, загрожує розвитком діабету 2 типу.

На думку британських вчених, м'язові тканини людського тіла здатні розпізнавати цукор в напої, знижуючи тим самим ефективність речового обміну не тільки на поточний момент, але і в майбутньому. Таке твердження стало можливим завдяки результатам, отриманим в ході наступного дослідження: протягом чотирьох тижнів "піддослідні" добровольці пили газовану воду. Зміни в активності генів, викликані даними обставиною, привели до розладу м'язового метаболізму. І що в результаті? Фахівцям вдалося зафіксувати наявність тих ознак, які традиційно є відмінними симптомами пацієнтів із затвердженими діагнозами "ожиріння" і "діабет 2 типу", в організмі здорових людей.