Перебуваючи здебільшого на роботі, ми неминуче відчуваємо або перевтома, або втома , пов'язану, наприклад, з адаптаційним після відпускним періодом. Саме після чергового щорічного відпочинку вельми важко повертатися в звичайний трудовий режим.
Однак професійні обов'язки не стануть чекати, поки твій ритм налагодиться, тому варто допомогти самому собі в цьому.

Багато що залежить від обстановки. Зазвичай на робочому місці вона довго не змінюється, тому спробуйте внести позитивні зміни, які б допомогли не різко обривати звичний відпускної вільний уклад, а поступово входити в суворо окреслені трудові будні. Для цього достатньо зовсім невеликих зусиль: різні дрібниці на зразок фотографій з місць відпочинку, сувенірів та інших дрібничок будуть зігрівати серце і відганяти тугу за безтурботним днях.

Другим пунктом можна назвати усунення дратівливих факторів , які, можливо, до відпустки не так різали око - позбудьтеся від них.


Наприклад, позбудьтеся від незручного стільця, приберіть горщики з рослинами з підвіконня в інше місце, щоб дати шлях сонячним променям, поставте по-іншому стіл і т.д.

Ще одна порада: не переходьте відразу ж на строгу офісну екіпіровку - кілька днів дозвольте собі трохи більше свободи у виборі деталей гардеробу.

Працюєте вдома? Подивіться тут expert-mebel.com.ua/product/index/id_category/12 можна купити недорогий офісний стіл та інші меблі для зручної роботи в офісі.