Ефірна олія чайного дерева зможе допомогти вам у боротьбі з прищами.

Найпростіший і при цьому ефективний спосіб позбавлення від прищів - це точкове нанесення і змазування кожного прищика маслом.
Також масло можна додати в косметичну маску для лікування прищів або застосовувати як профілактичний засіб при догляді за проблемною і жирною шкірою .

Як зробити маску для жирної шкіри, на якій є прищі &

Візьміть білок одного сирого яйця і додайте в нього три крапельки олії чайного дерева, одну краплю ефірного лавандового масла і одну краплю ромашкового масла. Цю суміш збийте добре, але не до освіти сильної піни.

Одержаний склад нанесіть шкіру обличчя і потримайте близько п'ятнадцяти хвилин, а після змийте прохолодною водою.


Таку маску рекомендують робити два-три рази на тиждень. Якщо у вас не знайшлися всі описані ефірні масла, то можна додати тільки масло чайного дерева.

Така маска підійде для комбінованої та сухої шкіри.

Візьміть одну столову ложку натурального рослинного олії розторопші і до нього додайте дві краплі ефірного масла з чайного дерева. Склад перемішайте як слід, нанесіть на ваше обличчя і залиште на тридцять хвилин. Змивайте таку маску спершу теплою водою, а після освіжите шкіру прохолодною водичкою.

До речі, зараз млм косметика пропонує безліч кремів від прищів на основі олії чайного дерева. Наприклад, Avon або Amway. Купити мережеву млм косметику можна в інтернет-магазині http://161-t.ru/