Молоко з ароматизаторами не є здоровою заміною звичайному знежиреному молоку, а ще краще - його варто уникати взагалі.

Один з професорів Гарвардського університету Девід Людвіг у своїй науковій статті стверджує, що молочні продукти з додаванням підсолоджувачів шкідливі для здоров'я, і споживання молока в менших кількостях не обов'язково погана ідея, якщо замість них вживати певні продукти.

Наприклад, можна більше пити води, а вітаміни, зокрема кальцій, отримувати зі свіжих сирих продуктів. Що заважає нам готувати корисні салати на святковий стіл, а також для щоденного раціону?

Вищезгаданий професор виступає проти рекомендацій уряду США приймати три склянки молока в день, особливо якщо мова йде про шоколадному знежиреному молоці.

Гірша ситуація зі знежиреним шоколадним молоком: прибираючи жир втрачається смак.


Тому, щоб змусити дитину випити три склянки молока в день, ви отримуєте цей підсолоджений напій.

За даними Департаменту сільського господарства США, стандартний обідній стакан молока в школі має 158 калорій, з яких 64 - це тверді жири і цукор. Тим часом, склянка знежиреного одновідсоткового молока містить тільки 102 калорії, 18 з яких - це тверді жири.

Багато американців вживають знежирене (2%) молоко. Багато з них перебувають у полоні думки, що вживання підсолодженого молока або йогурту - це кращий спосіб уникнути насичених жирів і отримати кращий смак продукту. Тим часом такі продукти надають більше шкоди, ніж користі.

Давайте доведемо, що ми розумніші американців, і не будемо давати своїм дітям ароматизовані шоколадом та іншими ароматами, молоко.