Нарешті літо у розпалі і після довгої холодної пори наша шкіра як ніколи виснажена і потребує оновлення. Перша половина сезону найкраще підходить для того, щоб підгодувати шкіру і волоссявітамінами, адже на прилавках ринків є все, про що можна мріяти. Крім того, більшість з нас перебувають у відпустці, тому можуть нарешті приділити своїй красі необхідні годинник.

Літні вороги шкіри і волосся

Здається, якщо влітку відпочиваємо ми, то і шкіра і волосся повинні ставати краще. Але насправді, впродовж цього часу вони піддаються особливим випробуванням. Тому власноруч починаємо готувати різноманітні маски для обличчя та волосся.

Найбільший річний ворог нашої краси - це ультрафіолет, адже після його впливу, шкіра стає сухою і швидше старіє, а також спека , від якої пори швидко забруднюються, через що можуть з'явитися різні запалення, вугри і висип.


Але заспокойтеся, професійна косметика algologie для обличчя та волосся успішно справляється з цими проблемами.

Також під дією сонця стають яскравіше пігментні плями і веснянки, що багатьом дівчатам зовсім не подобається. Через посилене потовиділення шкіра швидко зневоднюється, а макіяж за півгодини може перетворитися на хаотичну мазанину.

Що стосується волосся, вони також від сонця втрачає свою красу - кінчики ще більше січеться, колір тьмяніє, волосся стає тонким і ламким. Особливо волосся страждає під час відпочинку на морі, адже морська солона вода ще більше їх висушує, а сонце там зовсім нещадне.