Врятуватися від сонця на відпочинку допоможе пляжний парасольку. Вибираючи його, необхідно орієнтуватися на матеріал, розмір і надійність конструкції в цілому.

Коли ви відправляєтеся на пляж, особливо з дітьми, то вам потрібно брати з собою багато речей: продукти, змінний одяг, питна вода, матрац, дитяче взуття та одяг, якщо знадобиться. До слова, на сайті antoshko.ru реалізовується зручна дитяче взуття оптом від виробника. Але парасольку, мабуть, найважливіша річ на пляжі.

Найміцнішими є сталеві каркаси. Спиці зі сталі краще витримують пориви вітру та падіння. Однак такі парасолі досить важкі. Каркаси з алюмінію набагато легше, але від пориву морського бризу можуть погнутися. Продаються також парасольки з полегшеного скловолокна, вони й міцні, і досить легкі. Тут придасться механізм для регулювання нахилу купола на ніжці, тоді можна обертати парасольку за сонцем.

Матеріал купола радимо вибирати з сатину або бавовни - ці тканини добре пропускають вітер.


Однак у маленьких містечках такі парасольки знайти важко, частіше можна зустріти з нейлону, поліестеру або епонжа (поліестер з вмістом бавовни, не пропускає воду). Стійкості парасолю додасть виріз в куполі, тоді він не гнеться від найменшого вітерця .

Парасолька від сонця деколи оснащений спеціальною підставкою, яка дозволяє встановлювати його навіть на кам'янистих пляжах. Як правило, підставки плоскої форми наповнюються піском або водою.

Розмір пляжної парасольки залежить від кількості осіб, яким доведеться рятуватися під ним від сонця, проте важливо пам'ятати, що велику парасольку важить багато . Оптимальний розмір - діаметр куполу - 1,8 метра. До пляжного парасольці виробники часто додають чохол з ручкою, щоб його можна було легко доставляти на плечі до місця відпочинку.