Пасту вперше приготували не в Італії, а в Китаї, а Вурстершірській соус "народився" зовсім не в англійському графстві Вустершир.

Виявляється, більшість людей має помилкове уявлення про походження улюблених страв. Вам цікаво знати більше про речі, які оточують нас? Більш того, можна писати відгуки про те, що вас оточує, і Ситіком відмінно для цього підходить. Спробуйте!

Продовжуючи нашу тему важливо відзначити, що дослідники провели опитування серед більше 1000 чоловік. 70 відсотків респондентів запевнили, що дуже добре знають про страви, які прийшли з інших країн. Але хвалилися вони, як виявилося, даремно.

Три чверті опитаних заявили, що спекотне чилі-кон-карне вперше приготували в жаркій Мексиці, не знаючи, що насправді це смачна страва, як і фахитос, походить з, хто б міг подумати, із США.

Лише 10 відсотків правильно назвали батьківщину чизкейка - стародавню Грецію.


Грецької опинилася і таке блюдо як лазіння.

90 відсотків були введені в оману назвою Вустершірского (Вустерского) соусу, хоча насправді його винайшли в Бенгалії.

І лише 5 відсотків учасників дали правильну відповідь про походження пасти - Китай. 11 відсотків не помилилися щодо того, що батьківщина картоплі фрі - це Бельгія.

Чесно кажучи, ми завжди думали, що паста походить з Італії, картопля фрі - з батьківщини фаст-фуду США, і фахитос - 100 відсотків з Мехіко. Дивно, скільки всього у світі незвичайного, про що ми навіть не здогадуємося. Часом життя здатна підносити сюрпризи. А вам подобаються сюрпризи?