Особа завжди вимагає дбайливого особливого догляду, щоб краса і молодість могли зберегтися надовго і стати справжньою гордістю кожної людини. Як робити масаж обличчя правильно повинні знати і жінки, і їх чоловіки, щоб робити масаж собі і один одному. Однак, як це не дивно, багато хто зовсім не знають, що масаж осіб необхідний, не знають, як його робити і чим користуватися при цьому. Але це не біда: сьогодні ми розкриємо вам таємницю про те, як робити масаж обличчя. Якщо ви прислухаєтеся до діловим порадам, то зможете стати більш привабливою особистістю для оточуючих.

Як робити масаж обличчя.

Привабливість варто уваги, причому це має бути увага до себе з вашого боку. Отже, як робити масаж обличчя? Існує кілька варіантів, але ось ці три найвідоміші:

1. Релаксуючий масаж обличчя. Візьміть жирний крем, найкраще для масажу обличчя, але підійде будь-який інший. На область обличчя та шиї нанесіть його, не шкодуючи. Пальцями рівномірно розітріть крем по всьому обличчю і шиї. Масаж починається з чола, переходячи до скронь, потім масажується ніс. Шкіру біля очей практично не зачіпається, можна масажувати тільки області нижче кісточок під очними западинами. Далі масажуються щоки, підборіддя і вилиці. Шия масажується в останню чергу. Після масажними рухами настає час легких поплескувань особи і нових погладжувань;

2. Лікувальний масаж обличчя. Цей масаж відноситься до косметичного масажу. Завдяки йому можна звузити розширені пори, позбутися від вугрової висипки, в'ялості шкіри обличчя і шиї та ін. На жаль, такий масаж необхідно робити в косметологічному кабінеті, а ось в домашніх умовах ви можете тільки погіршити ситуацію з проблемною шкірою обличчя та шиї.

3.


Простий масаж обличчя в домашніх умовах. Можна провести вдома такий масаж, який зможе поліпшити ваше кровообіг в області обличчя. Для цього на обличчя необхідно нанести трохи жирного крему рухами пальців. Шльопати обличчя і шию так близько 3 хвилин. Крем вибирайте з вітамінами і активними витяжками рослин. Про це можна дізнатися, якщо прочитати складу крему. Даним масаж допоможе корисним речовинам і мінералів потрапити під шкіру, наситити її і поліпшити обмін речовин.

Секрети масажу обличчя.

Хочете дізнатися секрети масажу обличчя? Тоді запам'ятовуйте:

1. Масаж проводиться при повній релаксації - розслабтеся самі, включіть музику і відженете печалі геть;

2. Спочатку злегка погладжуйте обличчя, а потім поплескуйте його;

3. Найправильніше робити масаж подушечками вказівними, середніми і безіменними пальцями рук;

4. Важливо правильно рухатися при масажі: проводите пальцями від середини лоба і від носа в бік до скронь, від рота до вушних раковин, від підборіддя до мочок;

5. Найчастіше, зморшки скупчуються на лобі, тому його необхідно масажувати то погладжуючи, то поплескуючи злегка, а ось підборіддя можна масажувати більш інтенсивно.

Не зупиняйтеся на 1-2 масажі особи, проведіть для себе цілуй курс, який повинен тривати близько 10 хвилин. Курсом вважається проведення 10 процедур масажу обличчя щодня або продовжите курс, роблячи масаж обличчя через один день. Після 10 процедур масажу обличчя настає підтримуючий період - в цей час можна робити масажі всього раз на 7-10 днів.