Рак легені - це єдине захворювання, причина виникнення якого встановлена з достатньою мірою достовірності. У 90% випадків цей страшний ворог приходить до завзятим курцям. Ризик захворювання підвищується зі збільшенням стажу нікотинового пристрасті. Рак легенів - найбільш часто зустрічається онкологічне захворювання у чоловіків і друге після раку грудей - у жінок. Як вилікувати рак легенів народними методами?

Види раку легенів і методи їх лікування

Перш, ніж вилікувати рак, необхідно дізнатися про нього якомога більше. Онкологічне захворювання легенів поділяється на два основних типи:

- найпоширеніший - недрібноклітинний;

- овсяноклеточний або дрібноклітинний.

Різновид даного грізного захворювання і визначає спосіб його лікування.

Недрібноклітинний рак, який був виявлений на ранній стадії, як правило, не зачіпає сусідні органи. Тому в даному випадку найбільш ефективним є хірургічне втручання, яке дає велику ймовірність повного лікування.

У разі дрібноклітинною форми цього захворювання операція непридатна, оскільки ця підступна хвороба, як правило, встигає розповсюдитися на сусідні органи задовго до її виявлення. Лікарі найчастіше вдаються до комбінованого лікування з допомогою хіміо- і радіотерапії.

Як лікувати рак за допомогою народних засобів

Як вилікувати рак легенів народними методами? Зустрічаються випадки, коли традиційна медицина пасує перед грізним і захворюванням, і хворому залишається сподіватися лише на перевірені десятиліттями, а то й століттями народні методи.

Лікування цієї хвороби необхідно починати зі зміни ставлення людини до подій навколо. Хворий повинен повірити в невичерпність своїх сил, у можливість подолати найважчі випробування. Найпрогресивніші лікувальні засоби безсилі при відсутності віри людини в можливість зцілення.

Повернувши віру, хворий повинен якісно поліпшити своє життя.


Повноцінне корисне харчування, відмова куріння і алкоголю, помірні заняття фізичною культурою, регулярні прогулянки на повітрі, - все це невід'ємна частина лікувального процесу, без якої неможливо досягти позитивних результатів.

Рослини, що застосовуються в протипухлинному лікуванні

Як тільки всі ці умови будуть дотримані, щоб вилікувати рак, можна приступати до лікування травами.

- Бодяк. Використовують настій з бодяка овочевого, польового та різнолистний. Три столові ложки висушеної трави і квіткових верхівок кип'ятять в 500 мл води протягом п'яти хвилин. Настоюється відвар 2:00 в темному місці. Вживати настій потрібно по половині склянки 3-4 рази на день за півгодини до прийому їжі.

- Дудник або дягель. Використовують види: китайський і лісовий. Рослина багато кумаринами, ефірними маслами, містить дубильні речовини. Настій вживають три рази протягом дня в якості звичайного чаю. Для його пріготовленія20 граммовкорня заливаються літром води і наполягають в темному місці протягом двох годин.

- Дурнишник колючий і звичайний, містить велику кількість йоду і імуномодуляторів. Настій готують, прокип'ятивши столову ложку рослини в склянці води 10 хвилин. Настояний протягом години відвар п'ють три рази на добу по 200 мл. Трава застосовується також для інгаляцій.

- Подорожник, великий і ланцетоподібний. Ця рослина застосовують як в профілактичних цілях, так і для лікування раку легенів. Воно сприяє підвищенню імунітету та рівня гемоглобіну, знищує шкідливу флору верхніх дихальних шляхів.

Як вилікувати рак легенів народними методами ви знаєте. Лікування травами може бути дуже ефективним, особливо на ранній стадії хвороби. Однак будь-яке їх застосування повинно здійснюватися під контролем лікаря.