Це не так просто, але можливо. І для того, щоб схуднути, насамперед потрібно вибрати правильний обруч, або, як його ще називають, хула-хуп.

Як вибрати масажний обруч, щоб схуднути?

Обруч відрізняється не тільки своїм забарвленням. Він може бути декількох видів.

Гімнастичний обруч не тільки допоможе схуднути, але і принесе користь всьому організму. Він зміцнює навіть ті м'язи, які, не потрібно спеціально напружувати.

Пластмасовий обруч впливає не так, як попередній, але він теж допоможе схуднути. Обважений обруч дозволити докладати максимум зусиль і витрачати більше калорій. З ним ви схуднете набагато швидше. М'який і гнучкий обруч може бути або утяжеленним, або легким. Він допомагає робити розтяжки і може використовуватися як еспандер.

Обруч розбірний досить зручний, він допускає варіювання кількості сегментів, тобто, їх можна збільшувати і зменшувати. Якщо виникне бажання, такий обруч можна і погіршити в тому випадку, якщо сегменти розрізняються за порожнині. Це порожнини можна наповнити пісочком або чимось схожим. Залізний обруч незручний тим, що схильний до деформації і викликає тертя об тіло і шкіру, травмуючи її.

Найефективніший обруч - масажний.


Він забезпечений масажними кульками, які відсутні у всіх інших видах обручів. Їх можна назвати і виступами, це не настільки важливо. Головне в цьому обручі - результативність, яка досить висока. Такі обручі можуть бути і цільними, і розбірними, що створює додаткову зручність.

Худнути, використовуючи обруч, можна в різному темпі. Це буде залежати від вас і від того, як реагує ваш організм. Якщо порівняти метод схуднення за допомогою обруча і за допомогою дієти, то завдяки хула-хупу ви зможете втрачати вагу саме там, де це найбільше необхідно, у проблемних зонах.

Дуже здорово, що обруч - доступний не тільки за ціною, але і по всіх інших параметрах, і можна вибрати саме той дизайн, який вам до душі. Досить тренуватися по п'ятнадцять хвилин на день, щоб отримати очікуваний результат в кінці тижня. Ви знайдете хорошу фізичну форму і станете, як пушинка, легкої, а ваш чоловік буде носити вас на руках. Зверніть увагу на статтю "Як схуднути і підтримувати свою форму", яка стане добрим порадником у боротьбі із зайвою вагою.