Вода - чудове ліки від багатьох хвороб. Спортивні тренування у воді роблять благотворний вплив не тільки на фізичний стан організму, але і на моральне. Регулярні тренування в басейні приносять величезну користь організму, не кажучи вже про те, що плавання сприяє ефективному і відносно швидкому схудненню. До речі, дуже багато людей записуються в басейн саме з метою схуднення. Давайте розглянемо, як схуднути в басейні.

Користь і переваги занять у басейні

Отже, заняття у воді сприяють зміцненню організму і зниження ваги. Завдяки плаванню підвищується загальна працездатність організму, поліпшується зовнішній вигляд людини і робота його внутрішніх органів. Якщо ви запишіться до тренера, який розробляє індивідуально для кожного спеціальні програми, то ви отримаєте величезний ефект. Аквааеробіка може стати відмінним помічником у спалюванні зайвих жирових відкладень. Крім того, вона підвищує працездатність організму і активізує кровообіг.

Основні переваги занять плаванням:

  1. Заспокоєння нервової системи, поліпшення роботи серцево-судинної системи, стабілізація артеріального тиску.
  2. При інтенсивному навантаженні у воді відсутні розтягування суглобів.
  3. Знищується целюліт і значно знижується вага.

Результат буде видно вже через 1 місяць постійних тренувань.


Якщо тренер підбере для вас найбільш підходящий саме вам стиль плавання і розробить особливу програму, то в цьому випадку втрата ваги буде відбуватися набагато швидше і ефективніше.

Методики запливів і стилі плавання

Якщо ви тільки записалися в басейн, то з самого початку час плавання не повинно бути менше 30 хвилин, надалі його можна збільшити і займатися вже по 1-1,5 години. Як правило, методика плавання включає:

  1. п'ятихвилинний розминку. Це означає, що вам буде потрібно тільки порухатися в басейні, але не плавати.
  2. За допомогою надувних пристосувань вам запропонують зробити імітацію різноманітних стилів плавання. Кожен стиль виконується по 5-ть хвилин, після чого слід кілька хвилин відпочити.
  3. Зверніть увагу, що збільшувати дистанцію свого запливу слід поступово.

Кожен стиль плавання надає свою вплив на різні групи м'язів. Так, наприклад, стиль "кролем" допоможе розвинути біцепси сідниць і стегон, а "брас" добре допомагає прибрати прояви целюліту. Плаванням може зайнятися кожен бажаючий і, погодьтеся, що це набагато приємніше інших видів спорту. Не забувайте робити у воді самомасаж за допомогою різного інвентарю та комплексу вправ. Підібрати найбільш дієві вправи саме для вас може тренер. Самомасаж прибере целюліт. Відмінного вам плавання і відмінного здоров'я!