Говорячи про красу, варто відзначити і той факт, що друге підборіддя до обличчя далеко не всім. І якщо він у вас є, то ви напевно входите в число тих, хто бажає його позбутися. Але при цьому неодмінно варто врахувати, що з даною проблемою впоратися дуже нелегко і вам знадобиться левова частка настойчівості.Серьезную перешкоду можуть надавати в досягненні бажаного результату конституціональні чинники, наприклад, коротка шия, більш низьке, ніж зазвичай місце розташування під'язикової кістки. До того ж погані звички так само не сприяють усуненню проблеми. До останніх можна віднести читання лежачи, використання подушок під час сну, погляд, опущений вниз під час ходьби.

Методи боротьби з другим підборіддям

Виключивши вищеперелічені перешкоди, можна приступати безпосередньо до процедур, спрямованим на усунення косметичного дефекту. Боротися з другим підборіддям можна за допомогою фітотерапії: заварюємо ромашку аптечну, шавлія, цвіт липи, мати-й-мачуху в рівних пропорціях і розливаємо в дві миски. Одну з них охолоджуємо в морозильній камері (для швидкості процесу краще використовувати саме її), а інша повинна залишитися гарячою. Поперемінно накладайте компреси на проблемну зону, витримуючи кожен приблизно 4-5 хвилин. Закінчуйте процедуру холодним відваром.

Підсилюємо дану фітопроцедур, за допомогою дріжджовий маски. Для того замісіть звичайне дріжджове тісто, зробіть з нього якийсь "шарфик" і акуратно оберніть їм шию. Через чверть години хвилин зніміть "прикраса" і, ретельно протерши шкіру відповідним тоніком, нанесіть шар жирного крему.

Фітнес процедури

Відмінно себе зарекомендували в боротьбі з тільки лише позначився другому підборідді фітнес-процедури.


Давайте розглянемо деякі щадні вправи, які допоможуть вам впоратися з проблемою не викликаючи при цьому перерозтягнення шкіри і виключаючи навантаження на хребет.

Наприклад, такі:

1. Необхідно лягти спиною на жорстку рівну поверхню (ідеально підійде стать). Потім потрібно щільно обхопити шию долонями, і піднімати голову на пару сантиметрів від підлоги, затримайтеся на 7-8 секунд і поверніться у початкове положення. Для більшої ефективності потрібно відчути руками досить сильна напруга в шиї і постаратися забезпечити м'язам опір.

2. Виконується сидячи з трохи піднятим підборіддям. З зусиллям посміхніться, щільно стуляючи губи. Потім покладіть долоню на верхню частину горла і трохи потягніть шкіру у напрямку вниз. Після чого відкиньте голову трохи назад (при цьому хватка руки залишається колишньою), зафіксуйте на кілька секунд і розслабтеся. Повторюйте кілька разів.

Непоганого результату можна добитися, поєднуючи фейс-аеробіку з дихальними вправами. Наведемо одне з них нижче.

- повільно глибоко вдихніть і потім шумно і з зусиллям видихніть. Після чого затримайте дихання на кілька секунд, втягніть живіт, сильно напружте м'язи сідниць і стегон.

Інші процедури

Займаючись впритул проблемою другого підборіддя, неодмінно зверніть увагу на процедури вакуумного масажу і мезотерапії, які успішно зарекомендували себе у всьому світі.

Ионофорез (або фонофорез) так само непогано справляється допомогою впливу слабкого електроструму, з усунення другого підборіддя значно підтягуючи шкіру шиї.

Як радикальний метод позбавлення від другого підборіддя варто розглянути і ліпосакцію. Беручи подібне рішення необхідно ретельно зважити всі "за" і "проти", а так само порадитися з фахівцями.