Люди, які постійно відзначають Новий рік, так чекають цього свята, що заздалегідь починають прикрашати все навколо, в тому числі і свою квартиру. Прикрашається до Нового року кожна кімната квартири або будинку. Процесу прикраси підлягають вікна, стіни і навіть ванна кімната з маленьким скромним унітазом. А ви вже придумали, як прикрасити квартиру на Новий рік? Якщо ні, дана стаття повинна вам прігодіться.Особенно з тієї причини, що тут є і інформація про те, як терміново прикрасити квартиру, за решту кілька хвилин. Це дуже цікаво чоловікам, які обіцяють своїм дамам самостійно прикрасити квартиру на Новий рік, забувають про обіцянку і згадують перед її поверненням додому.


Як прикрасити вікна квартири до Нового року.

Дуже просто прикрасити квартиру на Новий рік - це прикрасити вікна в квартирі. Дуже даний варіант сподобається малюкам, тому прикрашати вікна можна не тільки вам, але і вашим дітям. Для цього можна вирізати сніжинки з паперу і приклеювати їх скотчем до вікон, можна малювати фарбами на вікнах або приклеювати яскраві дитячі малюнки. Згадайте, як до Нового року прикрашають вікна дитячих садків - так само можна зробити і у себе в квартирі. При цьому відмінною ідеєю стане залучення дитини. Якщо хочете зробити дітям сюрприз, зробіть малюнок, поки дитина перебуває в садку або в гостях у бабусі на вихідних перед Новим роком. Як можна прикрасити вікна до Нового року без особливих проблем? Для цього розірвіть вату з щільного пакету, створіть з неї подобу снігу і акуратно закріпіть двостороннім скотчем на підвіконні. По вікну закріпіть (на простий скотч) гірлянду. Це можна зробити як по краю вікна, так і створивши з гірлянди контур ялинки. Замість гірлянд, по верху вікна можна закріпити декоративний дощ, який буде красиво переливатися від руху повітря.

Як прикрасити унітаз до Нового року.

Багато креативні люди хочуть прикрасити навіть унітаз. Тому при думці про те, як прикрасити квартиру на Новий рік, вони тут же починають міркувати на тему: як прикрасити туалет на Новий рік. Давайте обговоримо загальну картину. Стіни, найчастіше у ванній кімнаті вони плиткові, можна прикрасити різнокольоровими маркерами і намалювати на стінах новорічних героїв. Це ж можна зробити на унітазі, що дуже порадує всіх членів сім'ї і гостей, а особливо дітей. Стираються такі малюнки дуже легко: простий щіткою і водою, або ватним диском, змоченим в саліцилової кислоти, наприклад. Туалет можна прикрасити мішурою, яка розвішується на стіну туалету вище, щоб випадково не зачепити і не здерти прикраси.


Мішурою можна прикрасити і сам унітаз, головне проявити свою фантазію і креативність. У ванній кімнаті, тобто при суміщеному санвузлі, після прикраси кімнати коштує менше пускати пара, інакше скотч, на якому тримається мішура, від вологості відклеїться. Хоча якщо є можливість, закріплюйте мішуру від одного кріплення або кута до іншого.

Як прикрасити стіни до Нового року.

Стіни до Нового року прикрашаються по різному, на них можуть кріпитися сніжинки, наноситися святкові стікери для шпалер, які після свят можна відклеїти (підходить тільки для рельєфних типів шпалер), гірлянди, мішура, дощик і т.д. Намагайтеся прикрасити тільки одну стіну в кімнаті, щоб не було перебору в прикрасах. На тлі цієї стіни можна буде робити урочисті фотографії, та ін. Обов'язково прикрасьте двері на Новий рік. На неї на скотч можна приклеїти малюнок з символом Нового року. Намалюйте красиву добру змійку, і домалюйте те, що хочете отримати від змії в Новому році: квартиру, будинок, машину, любов та ін. Можете, як писати ці слова, так і виражати їх малюнками. Це можуть зробити і ваші гості на Новий рік. Наступного року цей малюнок можна взяти з собою на Новий рік і порівняти, у кого що збулося.

Як швидко прикрасити квартиру до Нового року.

Як прикрасити квартиру на Новий рік - це одне питання, а от як прикрасити до Нового року квартиру по-швидкому - це більш складний і інше питання. Отже, для цього вам знадобляться: ялинка, мішура, гірлянду і свічки. Ялинку варто купити заздалегідь, інакше доведеться вибирати з тих, що залишаться, а вони можуть бути наполовину висохлими або з опалого хвоєю. Чим більше у вас гірлянд будинку, тим краще, ними можна взагалі прикрасити все навколо? На скотч закріпити гірлянди по вікнах, стінах і ялинці і в принципі вже все буде готово. Але час все-таки є. І тому прикрасьте квартиру ще й мішурою. Якщо на ялинки багато мішури і гірлянд, всі забудуть про те, що тут мають бути ще й кулі, і інші прикраси. До речі, у всіх вдома є маленькі м'які іграшки, у яких є зверху петелька, так що перенесіть ці іграшки на ялинку. Свічками можна прикрасити стіл, тумби, комоди і підвіконня, головне оберегти все навколо від попадання до свічок, щоб уникнути пожежі. Так само для прикраси будинку на швидку руку можна використовувати новорічні фігурки, цукерки в фантиках, мандарини і повітряні кульки, які часто залишаються (запасні) після днів народжень.