Часник для посадки.

Часник можна садити восени і навесні. Весняний часник зберігається довше і краще осіннього, тому дачники воліють вирощувати саме весняний часник. Але й у осіннього часнику є свої переваги - його урожай перевищує врожайність весняного часнику. Весняний часник так само називають ярим, а осінній часник - озимим. За зовнішнім виглядом ми зможете відрізнити, коли посаджений часник, адже зубчики весняного часнику в зрілому вигляді прилягають один до одного один до одного, а ось у осіннього часнику в центрі є твердий стовбур.

Якщо не знаєте, як садити часник весняний і коли, знайте, що кращий час для цього - кінець квітня, коли морози точно не повернуться. Багато хто дивується, що часник "не пішов", це може бути пов'язано або із занадто ранній висадкою часнику, або з невірним вибором місця для часнику. Часник рекомендується вирощувати на новому місці, хоча б рік до цього на землі не повинні вирощувати цибулю, часник, картоплю. А от місце від огірків, капусти, кабачків - ідеальні для часнику. Перед тим, як поливати землю перед посадкою часнику, її необхідно перекопати і розпушити спеціальними інструментами.

Для порівняння наведемо осінній часник: вирощувати його так само не стоїть на грядках де торік висаджували цибулю, картоплю або часник. А ось "суничне поле" буде ідеальним для часнику, навіть якщо висадити його переможе суниці, так само хорошою буде та земля, де раніше росли огірки, гарбуз, кабачки і моркву. Це ідеально підійде тим, у кого невелику ділянку або вся земля вже зайнята і розпланована іншими посадками. Готується земля до висадки за 1-2 місяці, або (якщо ніяк не встигаєте або забули) прямо перед посадкою часнику - грунт необхідно перекопати і ущільнити.

Як садити весняний часник.

У посадки весняного часнику є свої особливості. Варто відзначити, що такий часник холодостійкий, однак при сильних морозах все ж загине. Так що необхідно попередити можливі несподівані холоди, які стали вже звичним катаклізмом в цьому році (снігопади і морози в травні в деяких регіонах країни і в інших країнах).

Тим, хто вирощує трохи часнику для кулінарних потреб, варто підготувати часник до весняної посадки. Для цього за 2-3 тижні до висадки протримаєте часник в холодильнику або на 20-30 хвилин опустіть в сольовий розчин у співвідношенні 5 літрів води до 3 столових ложок солі.

Тим, кому часник потрібен для поширення, т .е.


для продажу, холодильник не допоможе, тому часнику як правило досить багато. У зв'язку з цим було придумано ось що: часник складається в щільний мішок з-під цукру чи борошна (продаються зазвичай по 5-10 кг.), В землі робиться поглиблення на 1,5 багнета, туди вкладається мішок з часником і закопується. Поверх місця з часником товстим шарів викладіть листя, накрийте плівкою, щоб вийшла "покривало" для часнику. Плівку чимось підіпріть, щоб вона і листя не відлетіли від вітру.

Перед самою посадкою часнику, земля добре поливається слабким розчином солі (вже 3 столові ложки на ціле відро 10 л.). Як тільки земля добре просочиться, часник "попкою" вниз заглиблюється в грунт на пару сантиметрів. Через приблизно 10 см. Поглибте ще одну головку часнику і так до кінця грядки, другий ряд висаджується через 10-15 см від першого. Весь час зростання часник добре поливається, але тільки до липня, коли настає пора його збирати, до цього час і земля і сам часник повинні підсохнути.

Як садити осінній часник.

Отже, щоб посадити осінній часник, для початку необхідно виростити "севок" його ще називають "однозубка", призначений якраз для вирощування озимого часнику. Так само виростити часник можна за допомогою "повітряної цибулька", що утворює стрілку.

Для посадки ж осіннього часнику земля скопував, але не глибоко, приблизно на 0,5-1 багнет. Необхідно це для удобрення землі. Далі необхідно удобрити грунт під часник перегноєм (п'ятилітрове відро на 2 метри грядки), суперфосфатом (20 гр. На 2 метри грядки) і деревною золою (200 гр. На 2 метри грядки). Всі добрива рівномірно розподіліть по грядці.

Рекомендується висаджувати осінній часник разом з весняними "бульбочками". Такі бульбочки моно зберігати і в теплі, але тоді їх бажано мати багато, тому вони активно всихають в теплі. З решти вибираються найбільші і висаджуються ще в квітні в шаховому порядку. З них до осені ви отримаєте "рассадочние" матеріал (однозубкі).

Підготуйте грядку 2 м на 2 м або 1 м на 5 м. Тут головне добре і вчасно поливати грядки з часником, але не тільки. Дуже важливо регулярно прополювати грядки і злегка розпушувати землю. Як тільки листя пожовкло, однозубкі можна прибирати, просушувати (близько 5 днів на сонці) і провітрювати (у сухому, але вітряному місці, захищеному від дощів).