Як і мода, виробництво кухонних аксесуарів і посуду постійно розвивається, пропонуючи людині все нові і нові ідеї. Деякі з них просто обов'язково повинні бути у кожної господині на кухні, також, як маленьке чорне плаття і нитка перлів в гардеробі.

Однією з таких класичних речей є чавунна сковорода. І неважливо, дісталася вона в спадок від улюбленої бабусі чи куплена в найближчому супермаркеті. Тут головне - сам предмет. Справа в тому, що досить непоказна на вигляд чавунна сковорідка може творити зі стравами справжні дива. Товстий чавун дуже добре тримає тепло, і завдяки цій властивості в ньому виходять дивовижні наваристі супи і ароматний плов. До речі, чавунна сковорідка досить важка, і в разі чого захистить свою господиню куди краще худої тефлоновим або сталевий колеги.

Ще одна штучка, яку неодмінно треба дістати, - це керамічні ножі. Незважаючи на те, що ця новинка тільки зараз отримала широке поширення, мільйони людей по всьому світу вже оцінили її по гідності. Справа в тому, що якісний керамічний ніж практично вічний: його не треба точити, у нього відмінні споживчі властивості. Різати таким ножем що-небудь - одне задоволення.

Своєрідний кухонний must have - це рейлінг. Він являє собою тонку металеву трубу, підвішену горизонтально на деякій відстані від стіни.


Ця універсальна річ допоможе по повній використовувати кожен сантиметр стіни. На рейлінг можна повісити контейнери, рушники, гуртки, прихватки, сковорідки, каструлі - та практично все що завгодно! Звичайні гачки, прикручені до стіни, виглядають не настільки естетично, і до того ж рейлінг зовсім необов'язково обіймати повністю.

Відмінні зручні штучки, які обов'язково треба отримати, - силіконові аксесуари для кухні. Силікон - дивовижний матеріал, який не боїться ні морозу, ні спеки, зберігаючи всі свої якості. Таким чином, в силіконових формочках можна заморожувати лід для коктейлів і пекти печиво. Дістати з силіконової форми лід і іспекшійся кекс буде однаково просто. Силіконові прихватки виглядають набагато симпатичніше тканинних прихваток і до того ж не потребують постійної пранні - їх досить сполоснути під струменем води. Набагато зручніше величезних дерев'яних дощок силіконові килимки для тіста, які досить розстелити на будь-якій поверхні.

Прогрес не стоїть на місці, і на полицях магазинів з'являються все нові і нові речі, які спрощують життя господині і роблять кухню більш красивою . Але ж для жінки кухня - це місце, де проходить дуже багато часу.