Як підготуватися до Нового року заздалегідь, щоб потім не було суєти і нагальних покупок, розмов і виконання справ? Це цікаво багатьом людям, особливо, якщо новорічні свята починаються тільки після Нового року. Вам доводиться працювати навіть 31 грудня, але при цьому потрібно встигнути все заздалегідь купити, оформити і пріготовіть.Действітельно, як підготуватися до Нового року заздалегідь, правильно і грунтовно? Про це ви скоро дізнаєтеся, але пам'ятайте: хтось готується всього за місяць до Нового року, а комусь і півроку ледве-ледве вистачає. Розсудливо оцініть свої сили, кількість вихідних і фінансові кошти.

Як підготуватися до Нового року.

Як підготуватися до Нового року? Не так складно, як може здатися, тим більше, якщо не відкладати це на останній тиждень. Що потрібно мати в будинку, щоб бути при повній готовності до торжества:

1. Ялинка;

2. Ялинкові прикраси, мішура, ялинкова зірка, дощик, вата;

3. Подарунки;

4. Новорічний костюм;

5. Бажання, яке будете згадувати на Новий рік;

6. Прикрашене приміщення;

7. Список гостей і меню;

8. Напої;

9. Свіжі продукти;

10. Гарний настрій.

За який час потрібно починати підготовку до Нового року

Питання, яке цікавить багатьох: коли потрібно почати підготовку до Нового року. Питання спірне. Якщо ви хочете підготуватися до Нового року з мінімальними витратами, то варто це зробити якомога раніше. А от якщо фінансове питання для вас нічого не виходить, то можете зовсім не переживати за підготовку і почати все робити за пару тижнів до Нового року.

1. При першому розкладі вам необхідно підготувати значно раніше майбутнього року, а точніше, відразу після минулих новорічних свят. В цей час починаються великі розпродажі. Можна купити за мінімальну вартість і гірлянди, і хлопавки, і мішуру, ялинкові прикраси. Однак ялинку потрібно купувати практично напередодні Нового року. Якщо купувати її якомога раніше, вона не простоїть і до Старого Нового року, і буде коштувати в рази дорожче.


До Нового року ялинки вже розпродують, тому якщо їх не куплять, це відіб'ється на заробітку продавців ялинок. Напої закуповуйте якомога раніше, головне, щоб не закінчився термін придатності, так що якщо бачите акцію на потрібні і довго зберігаються продукти і напої - купуйте. Подбайте про костюмах: червень-липень і грудень - найдорожчі місяці для покупки нарядів. Червень і липень - час випускних вечорів і тоді сукні будуть коштувати дорожче. Якщо ж ви вирішили купити або замовити новорічний костюм, зробіть це заздалегідь, тому може скінчитися ваш розмір, або ательє буде забито замовленнями. Та й вартість передноворічних послуг часто виростає на 20-45 відсотків. Підготуватися до Нового року допоможе список гостей, яких ви покличете. Тому уточніть, хто зможе прийти, якщо йдете на Новий рік у гості, то будьте впевнені до кого саме.

Насправді, підготовка може початися влітку, та й мішура коштуватиме влітку так само, як і в лютому.

2. У другому випадку, коли грошей у вас в достатку, ви можете зовсім не переживати з підготовки до Нового року. Ви зможете в будь-який час і за будь-які гроші купити що завгодно, у тому числі замовити наряд на свято, оформлення приміщення, столик в кафе і багато іншого. Але в такому разі втрачається весь новорічний запал, свято зживає себе, адже до Нового року потрібно готуватися.

Якщо не встигаєте підготувати до Нового року ...

Звичайно, може статися так, що ви ніяк не встигаєте підготуватися до Нового року. Що тоді робити? Залишається пара варіантом: або відмовитися від частини задуманого, або попросити про допомогу тих, хто зможе допомогти вам. Наприклад, якщо вам необхідно терміново пошити костюм на Новий рік, можна зовсім його не шити, або зміркувати щось креативне з підручних засобів. Допомога завжди зможуть надати ті люди, з якими ви плануєте відзначати Новий рік. Так пара ваших знайомих зможе прийти до вас і допомогти з приготуванням новорічних страв.