Як ви дізналися зі статті про те, як відпочиваємо на Новий 2013 рік, наші вихідні триватимуть 8 днів з 1 по 8 січня. Що ж робити цілих вісім днів без роботи і обов'язків? Крім того, не потрібно навіть про їжу думати, адже з Нового залишається їжі зазвичай ще на тиждень вперед і доводиться все смакоту зі свята под'едать.Кто знає, як правильно відпочити в Новий рік, щоб не було нудно, щоб було про що розповісти на роботі або що згадати через пару місяців? Зараз ви дізнаєтеся, як відпочити в Новий рік весело і безтурботно, як у дитинстві. Це можна робити в компанії близьких вам людей, родичів, друзів або самостійно.

Зимовий спорт чекає вас взимку 2013 року.

Обов'язково займіться спортом в святкові вихідні 2013 року. Це необхідно, щоб не тільки підтримати себе у формі після 31 грудня - 1 січня, коли всі звикли наїдатися до тих пір, поки їжа уміщається усередині вас, але і підтримати здоровий дух у тілі і підняти настрій. Якщо ви погано катаєтеся на лижах, ковзанах чи сноуборді, зараз саме час навчитися робити це. Звичайно, професіоналом ви не станете, але час проведете весело, цікаво і корисно. Спокійним людям підійдуть лижі, молодь більше воліє ковзани, а активним і веселим людям варто покататися з сноубордом з гори.

Спокійний пасивний відпочинок.

Обов'язково хоча б один день присвятіть своєму дивану. Ви повинні просто лягти на нього як вам буде зручніше, підкласти подушку, куди хочеться і лежати так хоч весь день. Можна озброїтися салатами або солодощами, мандаринами та подарунками. Головне, відпочити так, щоб лежати більше не хотілося: заведіть в собі сплячий моторчик, адже відпочити в Новий рік можна саме так.

Катайтеся, плавайте, купайтеся, - їдьте в аквапарк.

Якщо є така можливість, обов'язково поїдьте в аквапарк.


Взимку кататися з водних гірок, плавати, як літо на море, купатися, ніби над вами палюче сонце, - ось що хочеться відчути, коли на вулиці мінусова температура. Рушайте в аквапарк великий веселою і дружною компанією друзів або родичів. Вони завжди підтримають вас і зроблять оточення більш яскравим.

Дитячі забави.

У будь-якому віці варто підтримувати всередині себе дитину. Як це зробити? Легко, просто займайтеся дитячими забавами. Виберіть велику гору снігу або крижану гірку, озбройтеся санками або ледянки (до речі, вони більш зручні і займають будинку менше місця) і вперед за емоціями вниз по гірці! Крім катання з гірок можна зліпити сніговика. Це можуть бути кілька невеликих сніговиків і навіть ціла постановка за їх участю, зліпіть сім'ю сніговиків, або зліпіть найкрасивішого великого сніговика на районі, прикрасьте його підручними засобами.

Хто ходить в гості вранці ...

Як відпочити в Новий рік з 1 по 8 січня? У компанії близьких людей та друзів! Відвідайте їх у новорічні вихідні, пригощайте солодощами або мандаринами, дізнавайтеся, як їхні справи і запрошуйте з візитом до вас додому. Навіть якщо ви рідко бачитеся, Новий рік - привід зустрітися і побачитися.

"Блакитний вогник".

Звичайно, шукати старі передачі та випуски "Блакитного вогника" немає необхідності. Але можна провести день за переглядом старих новорічних фільмів. Вони точно допоможуть відпочити в Новий рік, зроблять його добрим і чудовим святом, як колись у дитинстві.

Придумайте для себе більш підходящі забави в Новий рік і радійте кожному вихідному дню - не втрачайте жоден з них .